Spor

Malatyalı Sporcu  Çapanoğlu Türkiye  Vücut Şampiyonasında Malatya’yı Temsil Edecek

Malatyalı sporcu Edip Çapanoğlu, İstanbul’da yapılacak olan Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyonasında Malatya’yı temsil edecek. Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyonası 2022 Mart ayında İstanbul’da gerçekleştirilecek. Şampiyonaya da Malatya’yı temsil edecek olan 24..

Malatyalı Sporcu  Çapanoğlu Türkiye  Vücut Şampiyonasında Malatya’yı Temsil Edecek

Malatyalı sporcu Edip Çapanoğlu, İstanbul’da yapılacak olan Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyonasında Malatya’yı temsil edecek.

Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyonası 2022 Mart ayında İstanbul’da gerçekleştirilecek. Şampiyonaya da Malatya’yı temsil edecek olan 24 yaşındaki sporcu Edip Çapanoğlu, iyi bir derece ile kente dönmeyi hedeflediğini kaydetti. Malatya’da bir otelin fitness salonunda eğitmenlik yapan Çapanoğlu, burada vücut geliştirmenin yanı sıra zayıflama ,kilo alma ,duruş bozuklukları ve beslenme alanlarında eğitim verdiğini söyledi. Şuana kadar aldığı 30 yakın sertifikayla bu sporun hem yaşam tarzı hem de mesleği olduğunu söyleyen Çapanoğlu, hedefinin hem çok iyi bir antrenör hemde İstanbul’daki şampiyonada derece yaparak Malatya’yı Avrupa’da temsil etmek olduğunu ifade etti.Kendisine her zaman destek veren Antrenörü Ertuğ Evrekli başta olmak üzere maddi ve manevi olarak yanında olan isimlere de teşekkürlerini ifade eden Çapanoğlu, “Bu desteklere, iyi bir derece elde edip bu şekilde teşekkür etmek istiyorum” diye konuştu

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL