Asayiş

Malatya’da Yılın Narkotik Operasyonu

Malatya Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü elemanları Yılın Narkotik operasyonuna imza attılar. Bir Kamyon kasasına gizlenmiş vaziyette 373 paket halinde 195 kilo eroin maddesi ele geçirildi. Bu Yakalanan..

Malatya’da Yılın Narkotik Operasyonu

Malatya Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü elemanları Yılın Narkotik operasyonuna imza attılar.

Bir Kamyon kasasına gizlenmiş vaziyette 373 paket halinde 195 kilo eroin maddesi ele geçirildi. Bu Yakalanan Miktar tek seferde yakalanan en yüksek uyuşturucu miktarı oldu.

Büyük Bir başarıya imza atan Malatya Narkotik Şube Müdürlüğü elemanları  uyuşturuculara büyük bir darbe vururken, yakalanan Eroinle ilgili olarak Malatya Valisi Aydın Baruş, İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren ile düzenlediği basın toplantısında açıkladı.

İşte Yapılan açıklama :

“Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerimizce uyuşturucu madde kullanımı ve ticareti ile mücadelemiz kararlılıkla devam etmektedir.

Bu kapsamda Narkotik ekiplerimizce 28/07/2020 tarihinde yapılan detaylı analiz çalışmaları sonrasında bir kamyon kasasında gizlenmiş vaziyette (375 paket halinde) (195 Kilo Eroin Maddesi) ele geçirilmiş yakalanan bu miktar Malatya’da tek seferde yakalanan en yüksek Uyuşturucu miktarıdır.

Yapılan operasyon kapsamında (2) şüpheli gözaltına alınmış olup, şüphelilerin Emniyet Müdürlüğündeki işlemleri devam etmektedir.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce zehir tacirlerine yönelik çalışmalarımız aynı kararlılıkla devam edecektir.  “

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL