17 Ocak 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 156.792
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 7.550
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 168
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 8.005
Asayiş

Malatya’da Son 24 Saatte Neler Oldu?

Malatya Emniyet Müdürlüğünce yapılan çalışmada FETÖ/PDY terör örgütüne üyelik suçundan aranması olan 2 şahıs, ile Iğdır İlamat ve İnfaz Bürosunun Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Zararına Dolandırıcılık suçundan 2 yıl 6..

Malatya’da Son 24 Saatte Neler Oldu?

Malatya Emniyet Müdürlüğünce yapılan çalışmada FETÖ/PDY terör örgütüne üyelik suçundan aranması olan 2 şahıs, ile Iğdır İlamat ve İnfaz Bürosunun Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Zararına Dolandırıcılık suçundan 2 yıl 6 ay kesinleşmiş hapis cezası ile aranması olan bir şahıs ve  Malatya Ağır Ceza İlamat Masasınca “Kamu görevlisinin Resmi Belgede Sahteciliği” suçundan 5 yıl 2 ay kesinleşmiş hapis cezası ile aranan bir şahıs olmak üzere toplam 4 şahıs yakalanarak adli makamlara sevk edilmiş akabinde cezaevine teslim edilirken. KOM Şube Müdürlüğü görevlilerince gümrük kaçağı çep telefonu ve  kaçak sigara ele geçirdi.

Yapılan Açıklama şöyleKOM Şube Müdürlüğü görevlilerimizce yapılan çalışmalarda;

İki şahsın gümrük kaçağı cep telefonu ticareti yaptığı bilgisi üzerine Yol uygulamasında durdurulan şahısların aracında 3 adet gümrük kaçağı cep telefonu ele geçirilmiş, şahıslara “5607 SKM” suçundan yasal işlem yapılmıştır.

Bir şahsın gümrük kaçağı cep telefonu ticareti yaptığı bilgisi üzerine aracı Şifa mahallesinde durdurulmuş, yapılan aramada; 9 adet gümrük kaçağı cep telefonu ele geçirilmiş, şahsa “5607 SKM” suçundan yasal işlem yapılmıştır.

Bir şahsın gümrük kaçağı sigara sarma kâğıdı ve makaron satışı yaptığı bilgisi üzerine şahsın ikametinde yapılan aramada; 101.000 adet gümrük kaçağı makaron ve 1.700 adet içi tütün doldurulmuş makaron ele geçirilmiş, şahsa “5607 SKM” suçundan yasal işlem yapılmıştır.

Ayrıca;

FETÖ/PDY terör örgütüne üyelik suçundan aranması olan 2 şahıs,

– Iğdır İlamat ve İnfaz Bürosunun Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Zararına Dolandırıcılık suçundan 2 yıl 6 ay kesinleşmiş hapis cezası ile aranması olan bir şahıs,

– Malatya Ağır Ceza İlamat Masasınca “Kamu görevlisinin Resmi Belgede Sahteciliği” suçundan 5 yıl 2 ay kesinleşmiş hapis cezası ile aranan bir şahıs olmak üzere toplam 4 şahıs yakalanarak adli makamlara sevk edilmiş akabinde cezaevine teslim edilmişlerdir.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL