TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 125.716
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 9.193
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 71
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 8.938
Özel Haber

Malatya Siyasetinin Kilit İsmi: BÜLENT TÜFENKÇİ

Ak Parti Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Bülent Tüfenkçi, Malatya için gece gündüz çalışmaya devam ediyor. Bazıları konuşur, bazıları şov yapar ancak Bülent Tüfenkçi gibi milletvekilleri sadece icraata odaklanıyor. Malatya..

Malatya Siyasetinin Kilit İsmi: BÜLENT TÜFENKÇİ

Ak Parti Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Bülent Tüfenkçi, Malatya için gece gündüz çalışmaya devam ediyor.

Bazıları konuşur, bazıları şov yapar ancak Bülent Tüfenkçi gibi milletvekilleri sadece icraata odaklanıyor. Malatya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Selahattin Gürkan ile uyum içerisinde çalışan, birçok projenin denetimine eşlik eden, süreci gözlemleyen,  Ankara’nın desteğine ihtiyaç duyulan noktalarda anında devreye giren, birebir projeleri takip ettiği için konuya hakimliği sayesinde sorunları kısa sürece çözebilen Milletvekili Bülent Tüfenkçi, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı görevinden sonra da Milletvekili olarak şehrimize en fazla katkıyı sağlayan isim olarak ön plana çıkıyor.

Mütevaziliğinden taviz vermeyen, siyasete girdikten sonra zenginleşmeyen, halkın en kolay ulaşabildiği iktidar milletvekili olan Tüfenkçi’ye vatandaşların da sevgisi ve saygısı oldukça yüksek.  Çözüm odaklı siyaset anlayışı, ötekileştirici değil birleştirici mesajları,  nefret dili değil sevgi dilini tercih eden bu nedenle de toplumun tüm kesimleri ile orak bir paydada buluşabilen; laf yetiştirmekle meşgul olmak yerine şehrime ve vatandaşlarıma nasıl daha fazla faydalı oluruma odaklanan; gündem olmak değil gönül yapmaktan mutluluk duyan Milletvekili Bülent Tüfenkçi’nin, varlığı Malatya’da önemli bir siyaset boşluğunu dolduruyor.

Çünkü iktidar kanadında olup da Başta Büyükşehir olmak üzere iktidar ya da muhalefette ki tüm belediye başkanları ile samimi olarak içten pazarlıksız görüşebilen; halkın sorunlarını önemseyen bundan da öte çözüm için irade ortaya koyan sembol isim olarak karşımıza çıkıyor. Bu yüzden Tüfenkçi’nin varlığı Malatya siyaseti için çok önem

MALATYA FLAŞ HABER- ÖZEL

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL