TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 221.052
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.294
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 51
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.093
Asayiş

Malatya Polisi Suçlulara Göz Açtırmıyor

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri suçlulara göz açtırmıyor. Yapılan sıkı denetim kontrollerde çok sayıda şüpheli sahıs göz altına alırken, kumar oynayan uyuşturucu bulunduran, hırsızlık olaylarına karışan ,..

Malatya Polisi Suçlulara Göz Açtırmıyor

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri suçlulara göz açtırmıyor. Yapılan sıkı denetim kontrollerde çok sayıda şüpheli sahıs göz altına alırken, kumar oynayan uyuşturucu bulunduran, hırsızlık olaylarına karışan , silahla adam yaralama olaylarına karışan şüpheli şahısları göz altanı aldı. İşte son 24 saatte Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü elemanlarınca yapılan başarılı çalışmalar söyle :

Asayiş şube Müdürlüğünce yapılan çalışmalarda;

1 adet tabanca, 1 adet pompalı tüfek, 2 kesici alet, 0.98 gr metamfetamin, 3 gr kannabinoid, 35 gr esrar ve 4 adet uyuşturucu hap ele geçirilmiş.

Dabakhane Mahallesinde bir işyerinde kumar oynayan 4 şahsa 5326 SKM/34. maddesine istinaden idari para cezası uygulanmış, ayrıca kumar parası olan 60 TL muhafaza altına alınmış, İşletmeci şahıs hakkında Kumar Oynanması İçin Yer ve İmkân Sağlamak suçundan adli işlem yapılmıştır.

  • Gazi Mahallesi Medeniyet Caddesinde müşteki V. Ö. isimli şahsa ait Mercedes Vito marka araçta meydana gelen Faili Meçhul teyp hırsızlığı olayı ile ilgili yapılan araştırmalarda faillerin O. C. ile B. Y. İsimli şahıslar olduğu tespit edilmiş ve çalıntı malzemeler ile yakalanarak tahkikata başlanmıştır.
  • Dabakhane Mahallesinde bir işyerinde kumar oynayan 4 şahsa 5326 SKM/34. maddesine istinaden idari para cezası uygulanmış, ayrıca kumar parası olan 150 TL muhafaza altına alınmış, İşletmeci şahıs hakkında Kumar Oynanması İçin Yer ve İmkan Sağlamak suçundan adli işlem yapılmıştır.
  • 04.2021 günü Özalper Mahallesi Sude Sokak üzerinde meydana gelen Kasten Yaralamaya Teşebbüs-6136 SKM-Tehdit olayları ile ilgili dosya Kapsamında olayın Şüphelilerinden olan S. D., D. S., M. M. K. ve A. H. isimli Şüpheliler yakalama emrine istinaden 25.04.2021 günü yakalanarak Tutuklanmıştır. Olayın Firari Şüphelilerinden olan C. B. A. isimli şahsın yakalanması yönelik Asayiş Şube Müdürlüğü ve İstihbarat Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan koordineli çalışmalarda Şüpheli şahıs 06.05.2021 günü Selçuklu Mahallesi Plevne sokakta bir adreste yapılan arama sonucunda bir adet ruhsatsız Sigsauer marka tabanca ile birlikte yakalanmıştır. Şüpheli adli mercilere sevk edilecektir.
  • Müşteki G.Ç. ticari taksi şoförlüğü yaptığı Kernek Meydanında bulunan taksi durağından iş için ayrıldığını bu sırada durağın önünde cep telefonunu unuttuğunu tekrar durağa geldiğinde cep telefonunun yerinde olmadığını çalındığını beyan eder. Faili meçhul hırsızlık konusu ile ilgili yapılan çalışmada şüpheli şahsın M. P. olduğu tespit edilmiş ve şahıs Emekliler Parkı civarında çalmış olduğu telefon ile birlikte yakalanarak tahkikata başlanmıştır.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL