Malatya Video Galeri

Malatya Kızılay’dan Kurban Bağış Çağrısı – Video Haber

Malatya Kızılay Şube Başkanı Ramazan Soylu, düzenlediği basın toplantısında kurban bağışı yapacaklara seslenerek “ Bağışçılarımız müsterih olsun.bu emanetler bizim için Kutsaldır. Gerçekleştirmek için Kızılay ordusu faaliyet göstermektedir” dedi. 2020 YILINDA..

Malatya Kızılay Şube Başkanı Ramazan Soylu, düzenlediği basın toplantısında kurban bağışı yapacaklara seslenerek “ Bağışçılarımız müsterih olsun.bu emanetler bizim için Kutsaldır. Gerçekleştirmek için Kızılay ordusu faaliyet göstermektedir” dedi.
2020 YILINDA DOĞAL AFETLER İLE DOLU TAHLİHSİZ BİR YIL YAŞIYORUZ diyen Malatya Kızılay Malatya Şube Başkan Ramazan Soylu “Kurban vekaletleri yurt içi ve yurt dışı olarak kabul edilmektedir. Yurt içi 1050 tl ,.Yurt dışı ise 850 tl olarak belirlenmiştir “ dedi
152 Yıllık merhametin çınarı Kızılay’ın sizlerin güveniyle devam eden seyri seferinde bu kurban organizasyonumuzun bereketli geçmesini ve ihtiyaç sahibi ailelerin yıl boyu sofrasını şenlendirmesini ,yüzlerin güldürmesini cenabı-haktan niyaz ediyorum diyen Malatya Kızılay Şube Başkanı Ramazan Soylu konuşmasında şunları söyledi.

Malatya Flaş Haber

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL