Malatya

Malatya Kale SYDV Lisans Mezunu Büro Memuru Alımı İlanı!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığında yayımlanan ilana göre Malatya ilinde bulunana vakfa memur alımı yapılacak. İşte kadro detayları ve şartlar.

Malatya Kale SYDV Lisans Mezunu Büro Memuru Alımı İlanı!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı olan Sosyal Yardımlar Müdürlüğünde yayımlanan ilana göre Malatya Kale ilçesinde hizmet vermekte olan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel eksikliğini karşılamak için Belirtisiz süreli çalışacak personel alımı yapacak. Lisans mezunu adaylar içerisinden Büro Memuru alımı yapılacak.

Adaylardan Genel olarak 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler aranacak. Bu kapsamda Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak, Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak, En az 4 yıllık lisans eğitimini tamamlamış olmak, Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak, İş Tanımlarında belirtilen nitelikleri taşımak gibi şartlar aranacak.

Özel Başvuru Şartları:

  • İktisat, İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler ile Sosyoloji, Psikoloji, PDR (Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık), Sosyal Çalışmacı mezunu olmak,
  • En az “B” sınıfı sürücü belgesine sahip olması
  • Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
  • İlan tarihinden itibaren en az 6 (altı) ay öncesinde Kale ilçesinde ikamet ediyor olmasına ve “Sözleşmeli Personel Alım İlanı”nda belirtilen şartlar dikkate alınacaktır,

Başvurular:

Başvuru süreci ilanın yayım tarihi olan 04 Kasım 2020 tarihi ile başlamış olup en geç 13 Kasım 2020 tarihine kadar devam edecektir. Adaylar başvurularını ” https://vakifilan.ailevecalisma.gov.tr/Basvuru.aspx” adresi üzerinden gerçekleştireceklerdir.

İsinolsa.com

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL