Asayiş

 Malatya Emniyeti Uyuşturucu Satanlara Göz Açtırmıyor

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’nün özel ekipleri Pence ve Balyoz ekipleri Uyuşturucu kullanan ve satan kişilere karşı etkin mücadelesini sürdürüyor. Malatya Emniyet Müdürlüğü Abayiş Şube Müdürlüğü Ekipleri farklı..

 Malatya Emniyeti Uyuşturucu Satanlara Göz Açtırmıyor

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’nün özel ekipleri Pence ve Balyoz ekipleri Uyuşturucu kullanan ve satan kişilere karşı etkin mücadelesini sürdürüyor.

Malatya Emniyet Müdürlüğü Abayiş Şube Müdürlüğü Ekipleri farklı zaman ve yerlerde yapılan arama ile ilgili olarak yakalanan ve ele geçen esrar ve silah olayları ile ilgili olarak yapılan açıklama şöyle:

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince farklı zaman ve yerlerde yapılan çalışmalar neticesinde;

29/09/2020 günü Pençe 2 ekibi olarak Dabakhane Mahallesi üzerinde yapılan uygulamada bir şahıstan 50 adet “Xanax ” isimli uyuşturucu hap ele geçirilerek konunun gereği yapılmıştır.

  • 29/09/2020 günü Pençe 2 ekibi olarak Halep Caddesi üzerinde yapmış olduğumuz uygulamada bir araç içeresinde üç şahıstan toplam 7 gr esrar maddesi 11 adet “Symra” isimli uyuşturucu hap ele geçirilerek, konunun gereği yapılmıştır.
  • 09.2020 günü bir şahıstan 1 adet ruhsatsız kurusıkı tabanca ele geçirilmiş olup gerekli işlemler yapılmıştır.
  • 30/09/2020 günü Balyoz 1 ekibi olarak 1 şahıstan 10 adet uyusturucu ve uyarıcı hap ele geçirilmiş gerekli tahkikat başlatılmıştır.
  • 30/09/2020 günü Balyoz1 ekibi olarak araç içerisinde bulunan 2 şahıstan 3 paket halinde daralı ağırlığı 5 Gr gelen kannobinoid maddesi ele geçirilmiş gerekli tahkikat başlatılmıştır.
  • 09.2020 günü Pençe-2 ekibi olarak İzzetiye Mahallesi Derme sokak civarında yaptığımız şok uygulamada bir şahsın üzerinden daralı 12.52 gram  metamfetamin, uyuşturucu kullanım aparatı ile  2 parça extaci narkotik maddesi alınmış gerekli tahkikat başlatılmıştır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL