TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 221.052
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.294
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 51
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.093
Asayiş

Malatya Emniyeti Suçlulara Göz Açtırmıyor

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri halkın huzur ve güven ortamını sağlamak için 24 saat  hiç durmadan çalışarak suçlulara göz açtırmıyor. İşte Malatya’da son 24 saat içinde meydana..

Malatya Emniyeti Suçlulara Göz Açtırmıyor

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri halkın huzur ve güven ortamını sağlamak için 24 saat  hiç durmadan çalışarak suçlulara göz açtırmıyor.

İşte Malatya’da son 24 saat içinde meydana gelen olaylar ve yakalanan şahıslarla ilgili olarak yapılan açıklama şöyle :

Asayiş şube Müdürlüğünce yapılan çalışmalarda;

58,05 gr sentetik kannabionid, 5.36 gr kubar esrar, 9 adet uyuşturucu hap, 1 adet kurusıkı tabanca ve 1 adet kesici alet ele geçirilmiştir.

Halfettin Mahallesinde bulunan işyerinde kumar oynayan 4 şahsa 5326 SKM/34. maddesine istinaden idari para cezası uygulanmış, ayrıca kumar parası olan 220 TL muhafaza altına alınmış, İşletmeci şahıs hakkında Kumar Oynanması İçin Yer ve İmkan Sağlamak suçundan adli işlem yapılmıştır.

  • Kavaklıbağ Mahallesinde faaliyet gösteren isimsiz ve ruhsatsız işyerinde kumar oynayan 4 şahsa 5326 SKM/34. maddesine istinaden idari para cezası uygulanmış kumar parası olan 300 TL muhafaza altına alınmış, işyerinin 03.05.2021 günü mühürlendiği ve işyerinde mühür bozma suçuda işlendiği tespit edilmiş ve gerekli işlem yapılmış, İşletmeci şahıs hakkında Kumar Oynanması İçin Yer ve İmkân Sağlamak ve Mühür Bozmak suçundan adli işlem yapılmış, ayrıca işyeri içindeki toplam 11 şahsa Pandemi kurallarını ihlalden gerekli idari tutanak tanzim edilmiştir.
  • Hidayet Mahallesinde durdurulan motosikletin yapılan sorgulamasında plakanın sahte olduğu tespit edilmiş, Trafik ekiplerince sahte plaka kullanmak suçundan 23/5-a maddesinden 6.687 TL para cezası uygulanmış olup bahse konu motosiklet trafikten men edilerek yedi emin otoparka çektirilmiştir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL