Asayiş

Malatya Emniyet’i Huzuru Bozanları Af Etmiyor

Malatya İl Emniyet Müdürlüğünce Malatya’da huzur ve güvenliğinin devamlılığı ve sürdürülebilirliği kapsamında Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı ekiplerce yapılan çalışmalarda; 10.2021 günü Özalper Mahallesinde meydana gelen bir depodan buzdolabı, çamaşır makinesi,..

Malatya Emniyet’i Huzuru Bozanları Af Etmiyor

Malatya İl Emniyet Müdürlüğünce Malatya’da huzur ve güvenliğinin devamlılığı ve sürdürülebilirliği kapsamında Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı ekiplerce yapılan çalışmalarda;

10.2021 günü Özalper Mahallesinde meydana gelen bir depodan buzdolabı, çamaşır makinesi, ankastre set, yatak ve halının çalınmasıyla ilgili yapılan çalışmada şüpheli tespit edilmiş ve bahse konu çalıntı eşyalar bulunarak müşteki şahsa teslim edilmiştir.

  • Namık Kemal Caddesinde 3 ayrı şahıstan toplam 6.41 gr Kannobinoid, 4.16 gr Esrar, 9 adet uyuşturucu Hap ve bir adet kesici alet elde edilmiş, tahkikata başlanmıştır.
  • Merkez Beydağı Mahallesinde durduran bir araç içerisinde bulunan 3 şahıstan ruhsatsız 1 adet tabanca, 7 adet fişek ile 15 gr metamfetamin ele geçirilmiş tahkikata başlatıldığı belirtildi.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL