04 Aralık 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 194.435
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 32.736
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 193
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.811
Özel Haber

Malatya Emniyeti Gece Gündüz COVİD-19 Denetiminde

Malatya Emniyet Müdürlüğü, mesai saati gözetmeksizin salgınla mücadele kapsamında denetimlerini sürdürüyor.

Malatya Emniyeti Gece Gündüz COVİD-19 Denetiminde

Pandeminin başından beri sağlık çalışanlarımızın ardından yükün en fazla bindiği kurumumuz Emniyet Teşkilatı oldu. Sınırlı sayıda personeli ile pandemi denetimi yapan ekipler bir yandan da şehrin asayişini sağlamak adına yoğun çaba harcıyorlar. Flaş Haber olarak daha önce birkaç defa denetimlerin sadece mesai saati ile sınırlı kalmaması gerektiğini çünkü sorumsuz vatandaşların akşam saatlerinde rahatça maskesiz dolaştıklarını ifade etmiştik.

Son haftalarda artan Covid-19 vakaları karşısında Malatya Emniyet Müdürlüğü denetimleri 7 gün 24 saate yaymaya başladı. Böyle olunca kural tanımaz sorumsuzlar daha dikkatli davranmaya başladılar.

Malatya Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren başta olmak üzere tüm emniyet mensuplarımıza bu büyük gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Ancak maskesiz dolaşan ve sosyal mesafe kurallarını ihlal eden kişilerin benim gözümde teröristten farkı yok ha gitmişsiniz bir yerde canlı bomba patlatarak masum insanların ölmesine sebep olmuşsunuz ha da maskesiz dolaşarak toplum sağlığınızı tehdit etmişsiniz. Bu yüzden emniyet mensuplarımız bir bakıma yine toplumun canına kast edenlerle sonuna kadar mücadele ediyor olarak yorumluyorum bu denetimleri.

Son olarak bir kez daha tüm vatandaşlarımızı kişisel temizlik, maske ve sosyal mesafe kurallarına uymalarını rica ediyorum.

MALATYA FLAŞ HABER – REMZİ HAYTA

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL