Asayiş

Malatya Emniyeti Fuhuş, Kumar ve gasp olaylarına karışanları Kıskıvrak Yakaladı

Malatya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği,  ile özel ekipler yine başarılı çalışmalara imza attılar İşte Yapılan çalışmalarda olaylar ve yakalanan şahıslarla ilgili olarak yapılan açıklama şöyle :..

Malatya Emniyeti Fuhuş, Kumar ve gasp olaylarına karışanları Kıskıvrak Yakaladı

Malatya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği,  ile özel ekipler yine başarılı çalışmalara imza attılar

İşte Yapılan çalışmalarda olaylar ve yakalanan şahıslarla ilgili olarak yapılan açıklama şöyle :

Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri olarak yapılan çalışmalarda;

Fuhuş konusu ile ilgili yapılan denetim ve kontrollerde, dört bayan beş erkek şahıs olmak üzere (9) şahsa gerekli idari işlem yapılarak toplamda (13.250 TL idari para cezası) yazılmıştır. Bahse konu ikametlerin mühürlenmesi için ilgili kurumlarla gerekli yazışmalar yapılmıştır.

 • Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliğine bağlı ekipleri olarak; Kumar oynayan oynatan şahıslara yönelik yapılan denetim ve kontrollerde ise KUMAR oynadıkları tespit edilen (7) şahsa toplamda (8.575 TL) idari para cezası yazılmış, 380 TL para ile 212 adet kumar kağıdı ve yaz boz kağıtlarına el konulmuş, işletmeci (2) şahıs hakkında kumar oynanması için yer ve imkan sağlama suçundan adli işlem yapılmış, ayrıca bahse konu iş yerlerinin mühürlenmesi için ilgili kurumlarca gerekli yazışmalar yapılmıştır.
 • 08.2020 tarihinde müşteki şahsı Kafa ve Vücudunun çeşitli yerlerinden Darp etmek suretiyle cep telefonunu gasp eden (2) şüpheli Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliğince yapılan çalışmalarda yakalanmış suça konu olan cep telefonunu olaydan sonra müşteki şahsın ailesine teslim edilmiş ayrıca olayda adı geçen diğer şüpheli şahsı yakalama çalışmaları devam etmektedir.
 • 08.2020 tarihinde Şahin marka aracın çalınması olayı ile ilgili Oto Hırsızlık Büro amirliği ekiplerimizce yakalanan (2) şüpheli çıkarılmış oldukları Mahkemece TUTUKLANMIŞTIR.
 • 08.2020 tarihinde bir işyerinde iş yeri kapalı ilken meydana gelen hırsızlık olayında 300 TL para çalınması ile ilgili olarak;

Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliğine bağlı ekipler olarak yapılan kapsamlı çalışmalar neticesinde bahse konu işyerlerinden hırsızlık olayını gerçekleştirilen şahsın M. Y. İsimli Suça Sürüklenen Çocuk olduğu tespit edilerek yakalanmış, şahıs hakkında gerekli işlemler yapılmıştır.

Ayrıca farklı iki ikamette meydana gelen hırsızlık olayı şüphelisi (2) şahıs yakalanarak haklarında gerekli adli işlemler yapılmıştır.

 • Haklarında adli işlem yapılan ve mahkemeler tarafından hüküm verilen (53) Kişi Asayiş Şube Müdürlüğümüze bağlı ekipler tarafından yakalanarak adli mercilere teslim edilmiştir.
 • PENÇE-2 ekibimizce 08.2020 günü yapılan çalışmada; (5) ayrı suçtan (5) adet Aranıyor kaydı bulunan M. M. S. isimli şahıs yakalanmıştır.
 • (38) adet uyuşturucu ve uyarıcı nitelikte hap
 • (25 gr.) narkotik madde
 • 3 adet ruhsatsız tabanca 14 adet mermi ile
 • (3) adet ruhsatsız av tüfeği (11) adet av tüfeği kartuşu
 • (2) adet kesici alet
 • (1) adet kurusıkı tabanca ele geçirilmiştir.

 

 

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL