Asayiş

  Malatya Emniyeti Denetimlerini Sıklaştırdı,Fuhuş yapan dört kişiyi yakaladı

Malatya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü  ekipleri tarafından yapılan titiz çalışma neticesinde Fuhuş yapan dört kişi, haklarında tutuklanma kararı bulunan 41 kişi yakalanırken, yapılan denetim ve aramalarda çok sayıda ruhsatsız..

  Malatya Emniyeti Denetimlerini Sıklaştırdı,Fuhuş yapan dört kişiyi yakaladı

Malatya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü  ekipleri tarafından yapılan titiz çalışma neticesinde Fuhuş yapan dört kişi, haklarında tutuklanma kararı bulunan 41 kişi yakalanırken, yapılan denetim ve aramalarda çok sayıda ruhsatsız silah, uyuşturucu ve tabanca ele geçirildi.

Yapılan açıklamada şöyle belirtildi

“Genel Asayiş ve Kamu Düzeninin devamının sağlanması suç ve suçlularla etkin mücadele etmek ve Malatya halkımızın huzur ve güvenliğini sağlamak amacıyla çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir. Bu kapsamda Asayiş Şube Müdürlüğümüze bağlı ekiplerce gerçekleştirilen çalışmalara;

Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri olarak yapılan çalışmalarda; FUHUŞ konusu ile ilgili yapılan denetimlerde FUHUŞ yaptığı tespit edilen, (2) bayan (2) erkek şahıs olmak üzere toplam (4) şahsa fuhuş konusu ile alakalı olarak gerekli idari işlem yapılarak (5250 TL idari para cezası) yazılmıştır. Bahse konu ikametlerin mühürlenmesi için ilgili kurumlarla gerekli yazışmalar yapılmış (1) şüpheli hakkında Fuhşa Teşvik, Aracılık, Yer Temini veya Zorlama suçundan adli işlem yapılmıştır.

  • (5) adet Ruhsatsız tabanca, (4) adet şarjör, (45) adet fişek
  • (166) adet uyuşturucu ve uyarıcı nitelikte hap
  • (1) adet ruhsatsız tüfek
  • (1) adet kurusıkı tabanca ele geçirilmiştir.
  • Haklarında adli işlem yapılan ve mahkemeler tarafından hüküm verilen 41 kişi Asayiş Şube Müdürlüğümüze bağlı ekipler tarafından yakalanarak adli mercilere teslim edilmiştir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL