TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 228.192
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 13.029
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 232
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 35.167
Ekonomi

LİONESS ABİYE’nin Malatya Şube’sinin Açılışı Yapıldı

Fahri Kayahan Çilesiz Mahallesinde ünlü LİONESS ABİYE’nin açılışı kalabalık bir davetli topluğunun katılımı ile gerçekleşti. Çilesiz Mahallesi, Mıhlıdut sok No:7’de Hizmet vermeye başlayan LİONESS ABİYE’nin Açılışını Ticaret ve Sanayi Odası..

LİONESS ABİYE’nin Malatya Şube’sinin Açılışı Yapıldı

Fahri Kayahan Çilesiz Mahallesinde ünlü LİONESS ABİYE’nin açılışı kalabalık bir davetli topluğunun katılımı ile gerçekleşti.

Çilesiz Mahallesi, Mıhlıdut sok No:7’de Hizmet vermeye başlayan LİONESS ABİYE’nin Açılışını Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuzhan Sadıkoğlu gerçekleştirdi.

Kalabalık bir Davetli topluğu tarafından hizmete açılan ve son model Abiyelerin sergilendiği mağazanın açışına TSO Başkanı Oğuzhan Sadıkoğlu, Serbest Muhasebeci Mali müşavir odası başkanı Serdar Böke, Gelecek Partisi Malatya il Sosyal Politikalar Başkanı Fatma Dinçer, Kuaför Yurda ,Yurda Çamsolmaz, Malatya Sigorta A.Ş genel müdürü Mehmet Ayhan Altınok ile Çok sayıda davetli topluluğu Pandemi kuralları içinde açılışa renk kattılar.

Ünlü LİONESS ABİYE’nin Malatya Şubesinin işletmecisi Gülten Ülger, Ünlü Markasının marka simgesi olan  “Malatya’da Fark Yaratmaya Geliyoruz “ sözü ile başlarken, açılışına katılan tüm konuklara teşekkür etti ve Tüm Malatyalıları LİONESS ABİYE’yi ziyaret etmeye davet ederken, buyursun gelsinler farkımızı yerinde görsünler dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL