Asayiş

Kumar Oynayanlara Af Yok

Malatya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliğince yapılan operasyon ve denetimklerde kumar oynayanlara karşı amansız mücadelesini sürdürüyor.Kumar operasyonu ile ilgili olarak yapılan açıklama şöyle : “Asayiş Şube Müdürlüğü..

Kumar Oynayanlara Af Yok

Malatya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliğince yapılan operasyon ve denetimklerde kumar oynayanlara karşı amansız mücadelesini sürdürüyor.Kumar operasyonu ile ilgili olarak yapılan açıklama şöyle :

“Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliğimizce KUMAR oynayan ve oynatan şahıslara yönelik yapılan denetimlerde (3 oyun salonu ile bir yardımlaşma derneğinde)Kumar oynandığı tespit edilmiş olup, 1 adet tombala makinasına 794 adet tombala kartına 361 adet pinpon topuna, 2 adet gizli kameraya, kumar oyunda kullanılan 158 Adet İskambil kâğıdına ve kumar parası olan 900 TL paraya el konulmuştur. Kumar oynayan 9 şahsa toplam 11.125 TL para cezası uygulanmıştır. (5) şüpheliye Kumar Oynanması İçin Yer ve İmkan Sağlama suçundan gerekli adli tahkikat yapılmıştır. Ayrıca Kumar oynayan şahıslara covid-19 tedbirleri kapsamında maske takmamaktan kişi başı 900 TL idari para cezası uygulanmış, bir şahsın yapılan üst aramasında bir adet kesici alet ele geçirilmiştir.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL