26 Ekim 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 132.913
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 2.198
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 75
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.618
Güncel

Kızılay’ın Başarı Eğitmeni Sema Günay’a Doğum Günü Sürprizi

Pandemi döneminden yoğun çalışanlar arasında yer Alan Kızılay Malatya Şubesi, yapmış olduğu başarılı çalışmalarla her kesimden takdir toplamaya devam ederken, Kızılay Malatya Şubesi İlk yardım Merkezi Eğitmeni Sema Günay’a Kızılay..

Kızılay’ın Başarı Eğitmeni Sema Günay’a Doğum Günü Sürprizi

Pandemi döneminden yoğun çalışanlar arasında yer Alan Kızılay Malatya Şubesi, yapmış olduğu başarılı çalışmalarla her kesimden takdir toplamaya devam ederken, Kızılay Malatya Şubesi İlk yardım Merkezi Eğitmeni Sema Günay’a Kızılay Malatya şubesinde Doğum günü sürprizi yaşandı..

Kızılay Malatya Şubesinde ilk yardım  dersi veren Başarılı Eğitmen Sema Günay’a  Kızılay ‘ın sevilen ve başarılı Başkanı Ramazan Soylu, Başkan Yardımcısı Şükrü  Özmarasalı ve Kızılay çalışanları  Başarılı Eğitmene  doğum günü pastası hazırlayarak  güzel bir sürpriz gerçekleştirdi.

Doğum günü Pastasını gören eğitmen Sema Günay bu güzel sürprizden oldukça mutlu olurken, Kızılay ailesi ile çalışmaktan her zaman mutlu olduğunu ,gösterilen bu güzel jestten dolayı Başkan Ramazan Soylu’ya Başkan Yardımcısı Şükrü Özmarasalı’ya ve Kızılay çalışanlarına çok teşekkür etti.

MALATYA FLAŞ HABER

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL