Güncel

Kızılay’dan MGC’ye Ziyaret

Türk Kızılay’ı Malatya şubesi yeni yönetimi tarafından Malatya gazeteciler Cemiyeti (MGC)’ye ziyaret gerçekleştirildi. Geçtiğimiz günlerde Malatya Kızılay şubesi başkanlık görevine ataması yapılan Osman Korkut ve il yönetiminden MGC’ye ziyaret gerçekleştirilirken,..

Kızılay’dan MGC’ye Ziyaret

Türk Kızılay’ı Malatya şubesi yeni yönetimi tarafından Malatya gazeteciler Cemiyeti (MGC)’ye ziyaret gerçekleştirildi.

Geçtiğimiz günlerde Malatya Kızılay şubesi başkanlık görevine ataması yapılan Osman Korkut ve il yönetiminden MGC’ye ziyaret gerçekleştirilirken, Kızılay üyelerini MGC yönetim kurulu üyelerinden Ali Aladağ, Remzi Hayta, Kayhan İnceoğlu ve Onay Ozan karşıladı.

Kızılay ekibine ziyaretlerinden ötürü teşekkür eden MGC Başkan yardımcısı Ali Aladağ; “Kızılay sadece Türkiye’de değil, dünyanın çeşitli ülkelerinde yardımlar yapan, halkın, mağdurun yanında yer alan bir kuruluş. Son yıllarda Türk Kızılay’ının zirveye taşınması ve yaptığı yardımlar gerçekten millet olarak bizlerin göğüslerini kabartmıştır.” İfadelerinde bulundu.

Malatya Kızılay şubesi başkanlık görevine getirilen Osman Korkut  ise; “Malatya’da Kızılay’ın olağanüstü genel kurulu olmuştu. Doktor arkadaşımızı seçilmişti başkanlık görevine. Yaklaşık 3 ay görev yaptı. Onun ekibinde çalışmaya başlamıştık. 2006’dan bu tarafa aslında kurumun içerisindeyiz. Yöneticilik hariç diğer yerlerde görev aldık. Bu anlamda basın mensuplarımızla tanışmak amacıyla sizleri ziyaret ettik. Hem sizleri tanıyalım, hem de Malatya’mıza, Kızılay’ımıza ne kazandırırız, bayrağı daha ne kadar öteye götürebiliriz çabası içerisindeyiz” dedi.Onay OZAN

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL