TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 221.052
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.294
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 51
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.093
Özel Haber

Kızılay Ramazan Ayında Etkinliklere Doymadı

Türk Kızılay Malatya Şubesi Ramazan Ayı boyunca birbirinden güzel ve anlamlı etkinliklere imza atmaya devam ediyor, Kimsesiz ve yaşlılara sıcak aş ulaştıran, yoksul ailelere gıda yardımında bulunan, Yeni Doğan bebeklere..

Kızılay Ramazan Ayında Etkinliklere Doymadı

Türk Kızılay Malatya Şubesi Ramazan Ayı boyunca birbirinden güzel ve anlamlı etkinliklere imza atmaya devam ediyor, Kimsesiz ve yaşlılara sıcak aş ulaştıran, yoksul ailelere gıda yardımında bulunan, Yeni Doğan bebeklere 150 yıllık geleneği sürdürerek ailelerin ilk etapta ihtiyaç duyduğu ürünleri bohça içinde hediye eden Türk Kızılayı Malatya Şubesi son olarak  bugünde TOKİ’de 1000 adet Ramazan Pidesi dağıttı.“Sensiz Olmaz “ Hilal Olsun Türkiye” parolası ile Ramazan Ayında toplumun tüm kesimlerine hitap eden Kızılay,Malatya Şubesi Kadın Kolları ve Genç Kızılay ekibi tarafından  TOKİ’de 1000 adet pidenin dağıtımı gerçekleştirdiler.

Çalışkanlığı ile Mütevaziliği ile gönüllerde taht kuran  Türk Kızılay Malatya  Şube Başkanı Ramazan Soylu Pide dağıtımında büyük emekleri olan Kızılay Kadın Kolları ve Genç Kızılay görevlilerine teşekkür ederek, “ Bu iş gönül işi sahada olan arkadaşlarımız yardımları  büyük bir heyecanla ve mutlulukla dağıtımlarını gerçekleştirdiler. Özveri ile yanımızda olan Çok Kıymetli Kadın Kolları ekibimize ve Genç Kızılay ekibine çok teşekkür ediyorum. Mübarek Ramazan günü oruçlu olarak sahada büyük özveriyle görevlerini yaptılar .” dedi

MALATYA FLAŞ HABER-ÖZEL

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL