Özel Haber

Kazgan’ın Aklında Yeşilyurt Var 

Akçadağ’ın başarılı Belediye Başkanı Ali Kazgan’ın, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde bu defa Yeşilyurt’tan aday olacağı ifade ediliyor. 2014 yılında Ak Parti’den Akçadağ Belediye Başkanı seçilen, yaptığı hizmetlerle o dönem..

Kazgan’ın Aklında Yeşilyurt Var 

Akçadağ’ın başarılı Belediye Başkanı Ali Kazgan’ın, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde bu defa Yeşilyurt’tan aday olacağı ifade ediliyor.

2014 yılında Ak Parti’den Akçadağ Belediye Başkanı seçilen, yaptığı hizmetlerle o dönem büyük taktir toplayan ancak türlü ayak oyunlarıyla millere rağmen 2019 yerel seçimlerinde AK Parti’den aday gösterilmeyince Bağımsız Belediye Başkan adayı olan ve bir kez daha seçilmeyi başaran, geride kalan son 10 yılda alt ve üst yapı, turizm, barınma ve eğitim başta olmak üzere hayata geçirmeyi başardığı onlarca proje ile ilçenin makus talihini yenmeyi başaran ve aldığı prestijli ödüllerle de taktir  toplayan Ali Kazgan, 2024 yerel seçimleri öncesinde Yeniden Refah Partisi saflarına katılarak bu defa Yeşilyurt ilçesinde Belediye Başkan Adayı olacağı iddia ediliyor.

6 Şubat depremlerinde Doğanşehir ile birlikte en büyük yıkıma uğrayan ilçemiz olan Yeşilyurt’un yeniden ayağa kalkma sürecinde sorumluluk üstlenmek istediğini yakın çevresi ile paylaşan Kazgan’ın bu nedenle Yeniden Refah Partisine geçiş yaptığı ve yakın zamanda kamuoyuna gerekli açıklamayı yapması bekleniyor. REMZİ HAYTA- ÖZEL HABER

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL