TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 163.342
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.967
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 149
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 6.018
Özel Haber

Karakavak Mahallesi Muhtarının TELEKOM İsyanı:”40 Gündür İnternet Yok”

Karakavak’ın başarılı ve çalışkan Muhtarı İhsan Gündür, adeta Telekom’a isyan ediyor.40 Gündür arıza giderilmedi ulaşmadığımız yer kalmadı ama arıza giderilmedi uzaktan eğitim yapan öğrencilerimiz mağdur sesimizi duyacak bir yetkili arıyoruz..

Karakavak Mahallesi Muhtarının TELEKOM İsyanı:”40 Gündür İnternet Yok”

Karakavak’ın başarılı ve çalışkan Muhtarı İhsan Gündür, adeta Telekom’a isyan ediyor.40 Gündür arıza giderilmedi ulaşmadığımız yer kalmadı ama arıza giderilmedi uzaktan eğitim yapan öğrencilerimiz mağdur sesimizi duyacak bir yetkili arıyoruz “ dedi.

MALATYADA BÖYLE BİR KURUM GÖRMEDİM

Yeşilyurt Karakavak Mahallesi Muhtarı İhsan Güngör “tüm girişimlerine rağmen yaklaşık 40 gündür internetin Hanedan ve Seyit Onbaşı Sokak’a verilmediğini söyleyerek isyan etti. İhsan Güngör  konuyla ilgili yaptığı açıklamada: “Mahallemizde bulunan Hanedan ve seyit Onbaşı Sokak’ta Türk Telekom’a ait kablolar koptu. Yaklaşık 40 gündür İnternet yok Aramadığımız yer kalmadı.Şu an öğrenciler mağdur. Öğrenciler uzaktan eğitim alamıyor” diye belirtti.

İşte Karakavak Mahallesi Muhtarı İhsan Güngör 40 gündür internet alamadıklarını belirterek şöyle konuştu:

“Malatya Yeşilyurt’a bağlı Karakavak  Mahallesi Hanedan Sokak Seyit Onbaşı Sokak ve civarında internet hattı arızalı kablolar kopuk yerde . Arıza sonrası Türk Telekom yetkililerine ulaştık.Ama  sorunun halen çözülmediğini belirterek “Mahalle Sakinlerimiz  ve ben  Karakavak Mahalle Muhtarı İhsan Güngör olarak  tüm girişimlerine rağmen yaklaşık 40 gündür internetin Hanedan ve Seyit Onbaşı Sokak’a verilmedi.Muhtar İhsan Güngör  “Mahallemizde bulunan Hanedan ve seyit Onbaşı Sokak’ta Türk Telekom’a ait kablolar koptu. Yaklaşık 40 gündür İnternet yok Aramadığımız yer kalmadı.Şu an öğrenciler mağdur. Öğrenciler uzaktan eğitim alamıyor. Yakıdan sınavları var ve mağdur oluyorlar. Bu kurum kadar ağır davranan bir kurum görmedim. Hayret ediyorum. Her ay faturaları ödüyoruz ama bir sıkıntı olduğundan geriye atıyorlar. 40 gündür bu hizmeti alamıyoruz ve 40 gündür de faturalar işliyor. Bu öğrenciler ne yapacak? Malatya’da böyle bir kurum görmedim.” dedi.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL