Güncel

Kalitenin Adresi: Öz AKÇA  Kayısı ve Organik Ürünler Pazarı

Malatya’da yıllardır kaliteli ürün satışları ile adından söz ettiren Öz Akça Manav. Kayısı ve  Organik  Ürünler Pazarı ile de kısa zamanda adından söz ettirmeyi başardı. Öz Akça Kaysı öz Alper..

Kalitenin Adresi: Öz AKÇA  Kayısı ve Organik Ürünler Pazarı

Malatya’da yıllardır kaliteli ürün satışları ile adından söz ettiren Öz Akça Manav. Kayısı ve  Organik  Ürünler Pazarı ile de kısa zamanda adından söz ettirmeyi başardı.

Öz Akça Kaysı öz Alper mahallesi kongre kültür merkezi yanında Hizmet verirken, Özellikle Kayısı ve Organik Ürünlere vatandaşların büyük ilgi gösteriyor.

Kaliteli ürünleri ile dikkatleri üzerine çeken ÖZ Akça Kayısı ve Doğal ürünler pazarını işleten Cebrail Akça, vatandaşların göstermiş oldukları ilgiden dolayı mutlu olduklarını belirterek “ Yıllardır Ailemiz tarafından Öz Akça Manavı olarak şehrin muhtelif yerlerinde açtığımız manav marketlerimizle kaliteli hizmet veriyoruz. Öz Akça Manavına gelen tüm müşterilerimiz aradığı her türlü ürünü kalitesi ile bulma imkanı yaşıyor. Bizde Kayısı ve Organik Ürünler pazarı olarak ek yer açtık. Burada kayısının tüm ürünleri tamamen organik olarak müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Kayısı ürünlerinin yanı sıra yine kendi özel olarak yaptırdığımız Pekmezler ve reçeller  müşterilerimiz  tarafından büyük beğeni topluyor.

TOPRAK BALINA BÜYÜK İLGİ.

Öz Akça Kayısı ve Organik Ürünler pazarı işletmecisi Cebrail Akça özel olarak getirdikleri sıfır şeker içeren Toprak Bal’a büyük bir ilgi var. “Şuan siparişler nedeniyle  çok miktarda getirdiğimiz bal bitmek üzere. Her zaman kaliteye büyük önem veriyoruz. Bal’da yine kaliteli bal satışımız büyük ilgi görmesi bizi mutlu ediyor dedi.

MANAV GÖZ ZEVKİNİ HAYRAN BIRAKIYOR

Akça Manav ise bol ürün çeşidi ile kaliteli ürünleri ile Müşterilerin göz zevkine çok güzel hitap ederken, aradığınız her ürünü Öz Akça Manav’da bulma imkanına sahipsiniz. Manava gelen müşteriler bol çeşit ve kaliteli sebze ve meyve almanın mutluluğunu yaşarken, Öz Akça manavı çalışanları müşterilerine güler yüzlü kaliteli hizmet vermek için çalışıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL