Siyaset

Kahtalı :”AK Parti’miz, her zaman ülke menfaatlerini ön planda tutmuştur”

14 Ağustos 2001 yılında Cumhurbaşkanımız ve aynı zamanda Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Kurucusu olduğu bir dava hareketi olan AK Parti, bugün 19 yaşında. Yeni Türkiye için çıktığımız bu..

Kahtalı :”AK Parti’miz, her zaman ülke menfaatlerini ön planda tutmuştur”

14 Ağustos 2001 yılında Cumhurbaşkanımız ve aynı zamanda Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Kurucusu olduğu bir dava hareketi olan AK Parti, bugün 19 yaşında.
Yeni Türkiye için çıktığımız bu yolda, insanların teveccühünü kazanan ve bir çığ gibi büyüyen AK Parti’miz, her zaman ülke menfaatlerini ön planda tutmuştur.
Vatandaşlarımızın refah ve huzur içinde yaşamaları için hizmette kendisi ile yarışan AK Parti, taş üstüne taş koyarak, Dünya ülkeleri arasında yerini almıştır.
AK Parti’nin bugünlere gelmesinde emeği geçen İl ve İlçe Teşkilat Başkanları, Kadın Kolları Başkanları, Gençlik Kolları Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyelerimize aşk ile çalıştıkları için ne kadar teşekkür etsek az kalır.
Bir Dünya Lideri olan Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve bu harekete gönül vermiş değerli dava arkadaşlarımla aynı yolda yürümekten gurur duyuyorum.

Hedef 2023 diyerek hiç durmadan, duraksamadan, yorulmadan çalışmaya kararlıyız.
Bizi yıldırmak isteyen güçlerin oyunlarına gelmeyeceğiz. AK Parti bugün, gönüllerin partisidir ve olmaya da devam edecektir.
Rabbim Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde bu dava hareketine destek veren milletimizle birlikte nice seneler nasip etsin inşallah.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL