TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 109.639
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 8.424
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 66
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 6.511
Ekonomi

Kadın Girişimcilerden Başkan Evren’e Teşekkür Ziyareti

S.S Malatya tüm Üreten Kadın Girişimi ve Üretim İşletme Kooperatifi Başkanı ESKKK Başkanı Ali Evren’e makamında ziyaret ederek kadın girişimcilere vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ettiler. Malatya tüm Üreten Kadın..

Kadın Girişimcilerden Başkan Evren’e  Teşekkür Ziyareti

S.S Malatya tüm Üreten Kadın Girişimi ve Üretim İşletme Kooperatifi Başkanı ESKKK Başkanı Ali Evren’e makamında ziyaret ederek kadın girişimcilere vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ettiler.

Malatya tüm Üreten Kadın Girişimi ve Üretim İşletme Kooperatifi Başkanı yaptığı ziyaretle ilgili olarak

“SS. Malatya Tüm üreten Kadın girişimi ve Üretim İşletme Kooperatifi Başkanı Ali EVREN’e ziyaret ederek, Kooperatifimiz üretim işletmesi, Ev yemekleri ve tekstil de öncü hedefleri mesleki üyelerde usta, kalfa, çırak kadın istihdamını artırarak üretime ekonomiye katkı sağlamaktır.” Dedi.

Malatya Esnaf Ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı – Bölge Birliği Başkan Vekili – Ankara TESKOMB Denetim Kurulu üyesi  Ali EVREN ise Ziyarette memnuniyet duyduklarını Kadın girişimcilere kooperatifimiz her zaman düşük faizli hazine destekli kredi vermiştir vermeye de devam edecektir. ziyaretten dolayı kadın girişimlerimize teşekkür eder, başarılar dilerim.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL