TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 338.873
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 26.398
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 213
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 27.160
Asayiş

Jandarma’dan Servis Araçlarına Sıkı Denetim

Malatya İl Jandarma komutanlığınca Mevcut huzur ve güven ortamının devamının sağlanması, başta asayiş, terör ve narkotik olayları olmak üzere suçların önlenmesi ve aranan şahısların yakalanması maksadıyla Malatya İl Jandarma Komutanlığı..

Jandarma’dan Servis Araçlarına Sıkı Denetim

Malatya İl Jandarma komutanlığınca Mevcut huzur ve güven ortamının devamının sağlanması, başta asayiş, terör ve narkotik olayları olmak üzere suçların önlenmesi ve aranan şahısların yakalanması maksadıyla Malatya İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde, 08 Eylül 2021 tarihinde Türkiye Huzur ve Güven Uygulamaları( Türkiye Genelinde Çocuk ve Gençlerin Korunmasına yönelik olarak okul çevreleri ile servisaraçlarının denetimi)gerçekleştirildi. Uygulama sonucu;

 (2.165) şahıs sorgulanarak, (987) araç ve (190) umuma açık işyerikontrol edilmiş, çeşitli suçlardan aranan(5)şahıs yakalanarak gerekli idari ve adli işlemler yapılmıştır. İzolasyon kurallarına uymayan(1) şahsa(3.469)TL, servis araçlarının denetimine yönelik olarak yapılan uygulamada (38) sürücüye (22.381) TL idari yaptırım cezası uygulanmış(7) araç trafikten men edilmiştir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL