Siyaset

İYİ Parti’de  Yeni Heyecan,Görev Bölümü Yapıldı

İyi Parti’nin yeni Malatya İl Teşkilatı,  İl Başkanı Süleyman Sarıbaş Başkanlığında toplanarak görev dağılımını gerçekleştirdi. Göreve geldiği günden bu yana İYİ Parti’nin Malatya’da daha görünür olmasını sağlayan şehrin gündemini yakından..

İYİ Parti’de  Yeni Heyecan,Görev Bölümü Yapıldı

İyi Parti’nin yeni Malatya İl Teşkilatı,  İl Başkanı Süleyman Sarıbaş Başkanlığında toplanarak görev dağılımını gerçekleştirdi.

Göreve geldiği günden bu yana İYİ Parti’nin Malatya’da daha görünür olmasını sağlayan şehrin gündemini yakından takip ederek kamuoyunda ses getirecek açıklamalara imza atan siyasetin tecrübeli ismi eski Milletvekili Malatya İyi Parti İl Başkanı Süleyman Sarıbaş, ekibi ile birlikte sahada daha görünür olacaklarının sözünü de verdi.

Kongre sonrası ilk toplantısını İyi Parti Malatya İl Başkanlığı Toplantı Salonunda İl Başkanı Süleyman Sarıbaş Başkanlığında gerçekleştiren yeni yönetim kurulu görev dağılımı gerçekleştirildi.
İl Başkanı Süleyman Sarıbaş toplantıda yeni süreçte alınacak ve uygulanacak kararları masaya yatırarak görüş alışverişinde bulundu. Toplantı sonunda görev bölümü yapılırken İl Disiplin Kurulu  başkanlığına Yıllardır siyasetin içinde olan ve oldukça başarılı çalışmalara imza atan  Orhan Yaka oy çokluğuyla göreve getirilirken Başkan Yardımcılıklarına ise  henüz atama gerçekleşmezken, Kadın kolları Başkanlığını Arzu İmik getirildi. İyi Parti ‘de Başkan Yardımcılıkları ve görevler alanları da belirlendi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL