1100
Siyaset

İYİ Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Şahin’den Battalgazi Teşkilatına Ziyaret  

2023 Seçimlerinde İyi Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Gökhan Şahin ziyaret kapsamında İYİ Parti Battalgazi İlçe Başkanı Erhan Yağlıcı ve yönetim kurulunu ziyaret ederek istişarelerde bulundu. “2023 seçimlerinde İyi Parti..

İYİ Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Şahin’den Battalgazi Teşkilatına Ziyaret  

2023 Seçimlerinde İyi Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Gökhan Şahin ziyaret kapsamında İYİ Parti Battalgazi İlçe Başkanı Erhan Yağlıcı ve yönetim kurulunu ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

“2023 seçimlerinde İyi Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Gökhan Şahin’e” hayırlı olsun temennisinde bulunan, İyi Parti Battalgazi İlçe Başkanı Erhan Yağlıcı 2023 Seçimlerin ’de İYİ Parti Malatya İl teşkilatı olarak vekil çıkaracaklarını ifade etti.

“İYİ Parti teşkilatı olarak 2023 seçimlerinde Güçlü çıkacaklarını belirten ve Malatyalı tercihini İyilerden yana kullanacaklarına inandığını belirten  İYİ Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Gökhan Şahin ziyaret kapsamında İYİ Parti Battalgazi İlçe Başkanımız Erhan Yağlıcı ve yönetim kurulunu ziyaret ederek istişarelerde bulundu.. İyi Parti Malatya İl teşkilatı Mayıs ayında yapılması beklenen seçimlere teşkilat olarak hazır olduğunu gördüğünü belirten Milletvekili aday adayı Gökhan Şahin “ Gerek İl Teşkilatımız gerekse ilçe teşkilatlarımız çok güzel çalışmalar içerisinde girmişler sandık hakimiyeti,Saha çalışması yine en güzel olan bizim için önemli birlik ve beraberliğin çok yoğun olduğunu gördüm.İşte İyi Parti olarak seçimlerde büyük sürprizler yapacağımıza ben inanıyorum. Başta ilçe Teşkilat başkanımız olmak üzere yönetimde bulunan tüm arkadaşlara gösterdikleri ilgilerden dolayı teşekkür ederim  ve başarılı çalışmalar dilerim.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL