Siyaset

İYİ Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Gökhan Şahin’den Yeşilyurt Teşkilatına Ziyaret

2023 Seçimlerinde İYİ Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Gökhan Şahin ziyaret kapsamında. İYİ Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Serdar Yıldız ve yönetim kurulunu ziyaret ederek istişarelerde bulundu. “2023 yılında İYİ Parti..

İYİ Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Gökhan Şahin’den Yeşilyurt Teşkilatına Ziyaret

2023 Seçimlerinde İYİ Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Gökhan Şahin ziyaret kapsamında. İYİ Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Serdar Yıldız ve yönetim kurulunu ziyaret ederek istişarelerde bulundu.
“2023 yılında İYİ Parti Genel Başkanımız Meral Akşener’i Başbakanlık yolunda taçlandıracak’ larınıifade eden. İYİ Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Gökhan Şahin “2023 yılında yapılan olan Genel Seçimler’ de İyi Parti Malatya Milletvekili Aday Adaylığımız açıkladık. Ziyaret kapsamında kıymetli dostum,  İYİ Parti Yeşilyurt İlçe Başkanımız Serdar Yıldız ve yönetim kurulunu ziyaret ettik. İstişarelerde bulunduklarını belirten İYİ Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Gökhan Şahin ‘ 2023 yılında yapılan olacak Genel seçimlerde İYİ Parti Genel Başkanımız Meral Akşener’i Başbakanlığa taşıyacağımız kadroların mevcut olduğu İYİ Parti Malatya İl teşkilatı kadrosu olarak uyum içerisinde çalışmaya başladık. İli ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum İYİ Parti Genel Başkanımız Meral Akşener’i Başbakanlık yolun’ da taçlandırıp güçlendireceğiz” dedi.
Yıldız, “İyi Parti olarak 2023 seçimlerinde Gökhan Şahin gibi değerli yol arkadaşlarımızla başarıya ulaşacağız”
2023 seçimlerinde İyi Parti iddialı olduğunu belirten İyi Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Serdar Yıldız, “İyi Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Gökhan Şahin ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. İYİ Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Gökhan Şahin’i çıkmış olduğu bu yolda başarılarının devamını diliyoruz. İyi Parti olarak 2023 seçimlerinde iddialıyız ve koltuğa talibiz. Bu yolda Gökhan Şahin gibi İyi Parti kadrolarındaki değerli yol arkadaşlarımızla başarıya ulaşacağız” ifadelerini kullandı.Toplu fotoğraf çekimi yapıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL