04 Aralık 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 194.435
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 32.736
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 193
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.811
Siyaset

İYİ Parti İl Başkanı Sarıbaş’da Vali Baruş’a sorular”Burnumuza Pis Kokular Geliyor “

İyi Parti il başkanı Süleyman Sarıbaş, Okul ihaleleri ile ilgili olarak burunlarına pis kokular geldiğini belirterek Vali Aydın Baruş’a Twitter hesabından sorular sordu. İyi Parti il başkanı Av.Süleyman Sarıbaş Twittir..

İYİ Parti İl Başkanı Sarıbaş’da Vali Baruş’a sorular”Burnumuza Pis Kokular Geliyor “

İyi Parti il başkanı Süleyman Sarıbaş, Okul ihaleleri ile ilgili olarak burunlarına pis kokular geldiğini belirterek Vali Aydın Baruş’a Twitter hesabından sorular sordu.

İyi Parti il başkanı Av.Süleyman Sarıbaş Twittir hesabında yaptığı paylaşımda Malatya Valisi Aydın Baruş’a cevaplanmak üzere şu soruları sordu ?

“Sn Valimize soruyoruz?
İyi parti Malatya il başkanı Süleyman Sarıbaş Twitter hesabından Sn Malatya valisi uçuyor mu? Başlığı adı altında sorularına cevap istedi.

1-Çevre ve Şehircilik Müdürlüğünün yapmış olduğu okul onarım ihalelerinden ve bu onarımların projelerine uygun yapılıp yapılmadığından

2- Bu ihalelerde davetiye gönderilen müteahhitlerin seçilmesinden tutunda önce işi yaptırıp sonra adrese teslim ihaleler yapılıp yapılmadığından

3- Ortaya çıkan pis kokulardan haberinin olup olmadığını sorgulamak için, partimizde oluşturduğumuz bir mühendisler kurulu ile işleri yakinen incelediğimizi ve takip ettiğimizi bilmesini isteriz.

4- Malatya’lının hakkı olan tek bir kuruşun çar çur edilmesine, yandaş müteahhitlere peşkeş çekilmesine göz yummayacağımızı artık bilmeleri gerekir. Halkımız emin olsun ki İYİ Parti iktidarında hepsinin hesabını soracağız ”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL