Özel Haber

İYİ Parti Battalgazi İlçe Başkanı Yağlıcı :”Seçimlerde iddialıyız ve Milletvekilleri Çıkartacağız “”

Flaş Haber’e konuşan İyi Parti Battalgazi İlçe Başkanı Erhan Yağlıcı, “Teşkilat olarak Malatya’dan milletvekilleri çıkartmak için elimizden geleni yapacağız” dedi. Genel seçimler yaklaştıkça sandık hesapları da yapılmaya başlandı. 2018 Genel..

İYİ Parti Battalgazi İlçe Başkanı Yağlıcı :”Seçimlerde iddialıyız ve Milletvekilleri Çıkartacağız “”

Flaş Haber’e konuşan İyi Parti Battalgazi İlçe Başkanı Erhan Yağlıcı, “Teşkilat olarak Malatya’dan milletvekilleri çıkartmak için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Genel seçimler yaklaştıkça sandık hesapları da yapılmaya başlandı. 2018 Genel Seçimlerine yeni bir parti olarak katılan ve ülke genelinde başarı elde etse  de Malatya’da beklentilerin uzağında kalan İyi Parti, 2023 seçimleri de oldukça iddialı hazırlanıyor. Flaş Haber’e konuşan İyi Parti Battalgazi İlçe Başkanı Erhan    Yağlıcı,”2023 seçimleri oldukça kritik öneme sahip. Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener her fırsatta 13. Cumhurbaşkanı’nın Millet İttifakının Adayı olacağını beyan ediyor. Biz hem Cumhurbaşkanlığını kazanmak hem de Parlamenter sistemi yeniden getirebilmek için Meclis çoğunluğunu elde edecek bir netice istiyoruz. Bunun içinde İl teşkilatı ve tüm İlçe teşkilatları olarak seçimlerde Malatya’da milletvekili çıkartmak için canla başla çalışacağız ve bunu da başaracağız. Milletimizin bize olan teveccühünü sokakta, çarşı da pazarda görüyoruz. Bu şehre, bu millete yakışır adaylarla sandığa gideceğiz ve arzu edilen başarıyı yakalayacağız. Buna sadece ben değil tüm arkadaşlarım yürekten inanıyor” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL