Spor

“İyi bir futbol oynayacağımıza söz veriyoruz” I Vidar Örn Kjartansson

“İyi bir futbol oynayacağımıza söz veriyoruz”Golcü futbolcumuz Vidar Örn Kjartansson basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “Antalyaspor maçına umarım mümkün olduğunca çok taraftar gelir, biz de onlara iyi bir futbol oynayacağımıza söz..

“İyi bir futbol oynayacağımıza söz veriyoruz” I Vidar Örn Kjartansson

“İyi bir futbol oynayacağımıza söz veriyoruz”
Golcü futbolcumuz Vidar Örn Kjartansson basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “Antalyaspor maçına umarım mümkün olduğunca çok taraftar gelir, biz de onlara iyi bir futbol oynayacağımıza söz veriyoruz. Kazanacağız” dedi.
İzlandalı futbolcumuz Kjartansson, “Tabi bir adaptasyon süreci yaşadım. Bunu geçmek üzereyim.  Buraya gelmeden önce 2 ay resmi maç yapmamıştım. Bu performansımda biraz etkili oldu ama artık hazırım önümüzdeki maçlarda iyi şeyler yapmak istiyorum. Türkiye’nin iyi bir ligi var ve birçok teknik oyuncu var ligde. Ayrıca atak ve güzel bir futbol oynanıyor. Bu ligde hoşlandığım bir futbol oynanıyor. Artık, bende kendimi göstermek istiyorum” dedi.
Kjartansson, Fraport TAV Antalyaspor karşılaşması için, “Umarım mümkün olduğunca çok taraftar gelir, biz de onlara iyi bir futbol oynayacağımıza söz veriyoruz. Kazanacağız.” değerlendirmesinde bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL