Özel Haber

İş Kadını Mesude Abay “Malatya insanı çalışkandır, üretkendir, şehrine sevdalı, toprağına bağlıdır”

Ak Parti’de milletvekili aday adayı olan Yirmi yılı aşkın bir süredir inşaat sektöründe varlık gösteren bürokrat bir aileden gelen iş kadını Mesude Abay “ 6 Şubat Asrın depreminde büyük hasar..

İş Kadını Mesude Abay “Malatya insanı çalışkandır, üretkendir, şehrine sevdalı, toprağına bağlıdır”

Ak Parti’de milletvekili aday adayı olan Yirmi yılı aşkın bir süredir inşaat sektöründe varlık gösteren bürokrat bir aileden gelen iş kadını Mesude Abay “ 6 Şubat Asrın depreminde büyük hasar gören Malatya’nın en kısa zamanda yeniden eski günlerine döneceğine inandığını söyledi.

Malatya’nın tekrar eski günlerine dönmesi ve en kazlardan kurtulması yeni deprem konutlarının hızlı şekilde yapılması için Başta Malatya Valiliği, Belediyeler ,STK ile Siyasilerin birlik ve beraberlik içinde olup kenetlenmemiz lazım.Gün birlik olma günü.Çünkü  konu Malatya ise bunun eleştirisi bile olmamalı.herkesin elini taşın altına koymak zorundayız.Birbirimizi suçlamayla, birilerini suçlama ile vakit geçirmememiz lazım.Ne yapılacaksa el birliği ile yapmamız lazım.” Dedi.

Malatya insanının acıların sarıp sarmalamak ve bu kötü günleri bir an evvel geride bırakmak için herkesin sorumluluklarının yerine getirmesi gerektiğini belirten Ak Parti Milletvekili aday adayı İş kadını Mesude Abay “ Malatya insanı çalışkandır, üretkendir, şehrine sevdalıdır, toprağına bağlıdır bu yüzden bu şehrimizin yeniden hızlı şekilde ayağa kalkacağına inancım tamdır. Üzerimize düşen sorumluğumuzu yerine getirmek her Malatyalının görevidir “ diye konuştu.MALATYA FLAŞ HABER- ÖZEL

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL