TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 221.052
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.294
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 51
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.093
Özel Haber

İntihara Davetiye Çıkartan Alt Geçidin Üstü Kapatılmalı

Son dönemde tavanı tamamen kapalı olmayan Şire Pazarı mevkiinde yer alan alt geçidin üstü intihar girişimleriyle sıkça gündeme geliyor. Sonu ölümle biten olayların da yaşandığı bölge de daha fazla felaketler..

İntihara Davetiye Çıkartan Alt Geçidin Üstü Kapatılmalı

Son dönemde tavanı tamamen kapalı olmayan Şire Pazarı mevkiinde yer alan alt geçidin üstü intihar girişimleriyle sıkça gündeme geliyor. Sonu ölümle biten olayların da yaşandığı bölge de daha fazla felaketler yaşanmadan gerekli tedbirlerin alınması isteniyor.

Geçtiğimiz yıllarda bir vatandan Şire Pazarında yer alan alt geçidin tavanına çıkarak intihar etmiş, yarala olmasına rağmen akan trafikte hızla geçen araçların çarpması sonucu hayatını kaybetmişti. Yakın zamanda bir başka vatandaş da aynı noktada intihar etmeye kalktı ancak çok şükür ki ikna edilerek sağ salim kurtarıldı. Fakat geçmişte yaşanan olaylar gösteriyor ki bu bölge intihara meyilli kişiler tarafından sıkça kullanılabilir. Ayrıca üst geçidin tamamı kapatılmadığı için araç sürücüleri için de sürüş güvenliğini tehlikeye atıyor. Bu nedenle bu bölgenin üstünün tamamen kapatılması hem yol güvenliği hem de can güvenliği açısından önem arz ediyor. Yetkililerin yaşanan olaylara duyarsız kalmaması vatandaşların en büyük temennisi.

Ayrıca öğlen veya akşam saatlerinde aralıklarda asfalta yansıyan güneş ışınları  araç sürücüleri ile büyük tehlike arz etmesine rağmen yetkililerin bu alt geçidinin üstünü kapatmamasına bir anlam verilemiyor.

MALATYA FLAŞ HABER-ÖZEL

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL