Özel Haber

İnternet sitemiz, 14. Kuruluş yıl dönümünü kutluyor

Kopyala yapıştır ajans haberciliğinin dışında özel haberleri, yorumları ve analizleri ile Malatya’da yerel basının aykırı, farklı ve renkli sesi olmayı başaran Flaş Haber, 14. Yaş gününü kutluyor. Sadık, bilinçli ve..

İnternet sitemiz, 14. Kuruluş yıl dönümünü kutluyor

Kopyala yapıştır ajans haberciliğinin dışında özel haberleri, yorumları ve analizleri ile Malatya’da yerel basının aykırı, farklı ve renkli sesi olmayı başaran Flaş Haber, 14. Yaş gününü kutluyor. Sadık, bilinçli ve duyarlı bir okur kitlesine hitap eden Flaş Haber, yerel düzeyde farkındalık yarattığı konularla daima adından söz ettirmeye ve gündem belirlemeye devam ediyor. Tasarım ve haber akış hızı noktasında da kendisini güncel tutmayı başaran malatyaflashaber.com, yeni okur kitleleri ile de üzerine koyarak büyümesini sürdürüyor. Gazeteciliği hobi olarak değil meslek olarak icra eden ve bu alandan başka geliri de olmayan Flaş Haber,  herhangi bir güce, zümreye, aileye vs. sırtını dayamadan sadece okurlarından almış olduğu güç ve meslek ilkelerine duyduğu saygıyla haber çizgisini sürdürüyor. Bundan dolayı da zaten haberlerimiz ve yorumlarımız ses getiriyor, bir takım kirli oyunları bozuyor ve oyunu bozulan kesimleri rahatsız ediyor.

Bundan sonra da Flaş Haber yine aynı çizgisinde, millet için basın yayın faaliyetlerine devam edecek. Bizim en büyük gücümüz siz değerli okuyucularımız. Sadece Malatya’da değil, Malatyalı olup da il veya ülke dışında yaşayan hemşerilerimizin de yakından takip ettiğini bildiğimiz internet sitemiz 14. Yaşını sizlerin sevgisi, desteği ve katkılarıyla çok daha güçlü bir şekilde kutluyor. Tüm okuyucularımıza teşekkürlerimizi arz ediyoruz

MALATYA FLAŞ HABER

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL