Eğitim

İl Milli Eğitim Müdürü Okul İnşaatlarını Yerinde İnceledi

Malatya İl Milli Eğitim Müdürü Behçet Bakır, il genelinde devam eden okul inşaatlarını yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Bakır, inşaatı süren okul binalarının ilerlemesini yakından takip ederek öğrencilere daha..

İl Milli Eğitim Müdürü Okul İnşaatlarını Yerinde İnceledi

Malatya İl Milli Eğitim Müdürü Behçet Bakır, il genelinde devam eden okul inşaatlarını yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Bakır, inşaatı süren okul binalarının ilerlemesini yakından takip ederek öğrencilere daha iyi eğitim imkanları sunmak için yapılan bu çabalardan memnuniyetini dile getirdi. İl Milli Eğitim Müdürü, öğrencilerin daha modern ve donanımlı eğitim alanlarına kavuşması için yürütülen bu projelere desteklerin devam edeceğini vurguladı.
Gerçekleşen inceleme gezisi sırasında İl Milli Eğitim Müdürü Bakır, depremin yaralarını sarmak ve çocuklarımızın eğitimini kesintiye uğratmamak adına yoğun bir çaba içerisinde olduklarını, öğrencilerin daha iyi şartlarda eğitim alabilmeleri için yapılan bu çalışmaların ne denli önemli olduğunu vurguladı.
Bakır, ziyaretlerinin ardından yaptığı açıklamada, eğitim alanındaki yatırımların sürekli olarak devam edeceğini ve öğrencilere en iyi eğitim imkanlarının sunulmasının hedeflendiğini belirtti. Aynı zamanda, eğitim camiasının birlik ve beraberlik içinde çalışmaya devam etmesinin önemine değindi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL