Spor

İki Başarılı Bayan Sporcu Emniyet Müdürü Dağdeviren’i ziyaret  Etti

Malatya’mızın Başarılı iki bayan sporcu Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren’i  Aileleri ile birlikte ziyaret ettiler…Ziyarettle ilgili olarak yapılan açıklama şöyle : U17 Modern pentathlon Türkiye Şampiyonu ve Portekiz’de yapılan Modern Pentathlon..

İki Başarılı Bayan Sporcu Emniyet Müdürü Dağdeviren’i ziyaret  Etti

Malatya’mızın Başarılı iki bayan sporcu Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren’i  Aileleri ile birlikte ziyaret ettiler…Ziyarettle ilgili olarak yapılan açıklama şöyle :

U17 Modern pentathlon Türkiye Şampiyonu ve Portekiz’de yapılan Modern Pentathlon 2021 yarışmasında Avrupa 3.sü olan Malatya Gençlik Spor İl Müdürlüğü sporcusu Belemir Almira DEDE ile 29 Ağustos 2021 de Almanya da yapılan Modern Pentatlon Dünya Şampiyonasında hem bireysel hem de mix de Dünya 2. si ve 26 Eylül 2021 de İspanya’da düzenlenen Avrupa Şampiyonasında da Avrupa 2.si olan Malatya Gençlik Spor İl Müdürlüğü sporcusu Egemen ÖZDEN, aileleri ile birlikte İl Emniyet Müdürümüz Sayın Ercan DAĞDEVİREN’i makamında ziyaret ettiler. İl Emniyet Müdürümüzde genç sporcularımızı ülkemiz adına göstermiş oldukları başarılardan dolayı tebrik ederek bundan sonraki spor yaşantılarında başarılar dilemiştir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL