Asayiş Video Galeri

Hırsızlar İşte Böyle Yakalandı – Video Haber

Toplam değeri 15.000 TL olan faili meçhul kepçe aparatı kırıcı alet hırsızlığı ile ilgili olarak Malatya Emniyet Müdürlüğü Beydağı Polis Merkezi Amirliğine bağlı ekiplerce şüpheli şahısların yakalanmasına yönelik olarak 67 işyeri kamerası detaylı olarak incelendikten sonra yakalandılar.

Hırsızlar İşte Böyle Yakalandı – Video Haber

Toplam değeri 15.000 TL olan faili meçhul kepçe aparatı kırıcı alet hırsızlığı ile ilgili olarak Malatya Emniyet Müdürlüğü Beydağı Polis Merkezi Amirliğine bağlı ekiplerce şüpheli şahısların yakalanmasına yönelik olarak 67 işyeri kamerası detaylı olarak incelendikten sonra yakalandılar. Yakalanan iki şahıstan biri çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken diğer şüpheli ise adli kontrol şartı ile mahkemece serbest bırakıldı.
Yapılan açıklama şöyle;

10/06/2020 tarihinde toplam değeri 15.000 TL olan faili meçhul kepçe aparatı kırıcı alet hırsızlığı ile ilgili Beydağ Polis Merkezi Amirliğine bağlı ekiplerce şüpheli şahısların tespiti ve yakalanmasına yönelik yönelik yapılan kapsamlı çalışmalarda;

Hırsızlık olayının gerçekleştiği bölgeden itibaren (67) işyeri kamerası detaylı olarak incelenmiş inceleme sonucunda kepçe aparatının başka bir kepçe tarafından olay mahallinden başka bir araca yüklenerek boş bir arsaya bırakılmış olduğu tespit edilmiş kırıcı aparatını çalan kepçenin üzerindeki cam bölgesinde yazılı olan telefon numarası yapılan detaylı kamera çalışması neticesinde tespit edilmiştir.

Yapılan incelemeler sonucunda hırsızlık olayı şüphelileri Kepçe sahibi ve Hırsızlık olayında gözcülük ve yönlendirme yapan şahıs olmak üzere (2) şüpheli yakalanarak gözaltına alınmıştır.

Emniyet Müdürlüğündeki işlemlerinin ardından adli makamlara sevk edilen (1) şüpheli Mahkemece TUTUKLANMIŞ, (1) şüpheli ise adli kontrol şartı ile mahkemece serbest bırakılmıştır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL