TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 125.716
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 9.193
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 71
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 8.938
Özel Haber

Hemşerimiz Prof. Dr. Osman İnci’ye Anlamlı Ödül

Trakya Üniversitesi Eski Rektörü Hemşerimiz Prof.Dr. Osman İnci, Türk Tıp Tarihine ve müzeciliğe verdiği katkılardan dolayı “Doktorclub Awards 2020 – Özel Ödülüne” layık görüldü. Bir dönem Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)..

Hemşerimiz Prof. Dr. Osman İnci’ye Anlamlı Ödül

Trakya Üniversitesi Eski Rektörü Hemşerimiz Prof.Dr. Osman İnci, Türk Tıp Tarihine ve müzeciliğe verdiği katkılardan dolayı “Doktorclub Awards 2020 – Özel Ödülüne” layık görüldü.

Bir dönem Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) tarafınfan Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığına Aday gösterilen İş Adamı Akçadağlı Hakan İnci’nin de amcası olan Üroloji Uzmanı Trakya Üniversitesi’nde İki dönem Rektörlükte yapan Prof.Dr. Osman İnci, Türkiye’nin Sağlık Ödüllerinin dağıtıldığı törende bugüne kadarki tıp dünyasında yapmış olduğu kıymetli çalışmalar neticesinde, 2020 yılı “Doktorclub Awards Özel Ödülüne” layık görüldü. Aile adına Flaş Haber’e kısa bir değerlendirme yapan İş Adamı Hakan İnci,”Sağlık çalışanlarımızın kıymetini fazlasıyla idrak ettiğimiz bir yılda değerli Amcam Prof.Dr. Osman İnci’nin böylesine anlamlı bir ödüle layık görülmesinden dolayı gururlandık, onur duyduk” dedi.MALATYA FLAŞ HABER-ÖZEL

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL