Güncel Malatya

“Hasan Ayaydın’a Kaybolan Cüzdanını Teslim Ettik”

YEŞİLYURT BELEDİYESİ ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ Yeşilyurt Belediyesi Zabıta İşler Müdürlüğü ekipleri, Koyunoğlu mahallesinde kurulan pazar alanında yaptıkları denetimlerde, içerisinde kimlik kartı, kredi kart ve paranın olduğu cüzdanı, sahibi..

“Hasan Ayaydın’a Kaybolan Cüzdanını Teslim Ettik”

YEŞİLYURT BELEDİYESİ ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

Yeşilyurt Belediyesi Zabıta İşler Müdürlüğü ekipleri, Koyunoğlu mahallesinde kurulan pazar alanında yaptıkları denetimlerde, içerisinde kimlik kartı, kredi kart ve paranın olduğu cüzdanı, sahibi Hasan Ayaydın’a teslim etti.

ZABITA EKİPLERİ, YÜREKLERE DOKUNAN GÜZEL BİR DAVRANIŞ SERGİLEDİ

Vatandaşların huzuru için görev başında olan  Yeşilyurt Belediyesi Zabıta İşler Müdürlüğü ekipleri, örnek davranışıyla kalplere dokundu.

HASAN AYAYDIN’A CÜZDANI TESLİM EDİLDİ

Her hafta Perşembe günleri Koyunoğlu mahallesinde kurulan pazar alanında devriye görevinde bulunan Yeşilyurt Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, denetlemeler sırasında yerde cüzdan buldu. Cüzdanı kontrol eden ekipler, içerisinde bir miktar para, kredi kartları ve kimlik olan cüzdanın sahibi Hasan Ayaydın’a iletişim bilgileri üzerinden ulaştı.

Yeşilyurt Belediyesine davet edilen Hasan Ayaydın, Yeşilyurt Belediyesi Zabıta İşler Müdürü Emin Gölgeli’den cüzdanını teslim aldı.

“BULUP GETİRENLERDEN ALLAH RAZI OLSUN”

Zabıta Müdürlüğü ekiplerine gösterdikleri hassasiyetten dolayı teşekkürlerini sunan Hasan Ayaydın, “Kaybettiğim cüzdanımı bulmak için çok çaba sarf ettim, her yere baktım ancak bulamadım. Yeşilyurt Belediyesi Zabıta İşler Müdürlüğü ekiplerinin cüzdanımı bulmasıyla rahatladım, kendilerinden Allah razı olsun, çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

“CÜZDANI SAHİBİNE TESLİM ETTİK, PERSONELLERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Cüzdanı Hasan Ayaydın’a teslim eden Yeşilyurt Belediyesi Zabıta İşler Müdürü Emin Gölgeli ise, “Zabıta Müdürlüğü personelimiz, Koyunoğlu mahallemizde kurulan Perşembe pazarındaki devriye görevi sırasında içerisinde kimlik kartı, kredi kart ve paranın olduğu bir cüzdan buldular. İletişim bilgileri üzerinden cüzdanın sahibi olan Hasan Ayaydın’a ulaştık. Hasan kardeşimiz cüzdanı iki gündür arıyormuş, çok mağdur olmuş, kendisini telefon kaydından bulduk, bugünde bir araya gelerek cüzdanını eksiksiz bir şekilde teslim ettik. Cüzdanı bulan personellerimize, Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Çınar adına çok teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımızın huzuru ve güveni için görevimizi aksatmadan sürdüreceğiz.” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL