TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 261.198
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 22.161
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 60
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.463
Malatya

Gürkan, “Kayseri İle Malatya’yı Kültür Ve Sosyal Birliktelik Olarak Yakın Buluyoruz”

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Kayseri’de Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın ev sahipliği yaptığı AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı İstişare Toplantısına katıldı. Kayseri’de, 10 Büyükşehir Belediye Başkanının..

Gürkan, “Kayseri İle Malatya’yı Kültür Ve Sosyal Birliktelik Olarak Yakın Buluyoruz”

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Kayseri’de Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın ev sahipliği yaptığı AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı İstişare Toplantısına katıldı.

Kayseri’de, 10 Büyükşehir Belediye Başkanının katıldığı AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı İstişare Toplantısı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’nin başkanlığında Erciyes’te yapıldı. İstişare Toplantısına Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’da katıldı.

Yerel yönetimler açısından önem taşıyan ve 3 gün süren toplantıda değerlendirme ve istişarelerde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanları, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç eşliğinde Kayseri’de yapılan çalışmaları da inceleme fırsatı da buldular.

Kayseri’de gerçekleştirilen toplantıya katılan Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Kayseri’nin belediyecilik ve hizmetler bakımından rol model olabilecek güzel bir şehir olduğunu dile getirdi. Başkan Gürkan, “Kayseri’yi gördüğümüzde temiz bir şehir, bakımlı bir şehir, belediyecilik hizmetleri bakımından güzel hizmetler almış bir şehir. Memduh başkanımıza ve ondan önceki belediye başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Kayseri tarih itibariyle kadim bir şehirdir. Malatya ile de hukuku olan bir şehirdir. Melikgaziler, Battalgaziler, Hasangaziler, Hüseyingaziler, Anadolu’yu anayurt yapma sürecini birlikte takip etmişlerdir. Kayseri ile Malatya’yı kültür ve sosyal birliktelik olarak yakın buluyoruz” diye konuştu

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL