Siyaset

Gökhan şahin, “Vahim bir tabloyla karşı karşıyayız”

İYİ Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Gökhan Şahin’in yeni durağı İYİ Parti Yazıhan İlçe Başkanlığı oldu. Şahin, İYİ Parti Yazıhan İlçe Başkanı Ali Topçu ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek..

Gökhan şahin, “Vahim bir tabloyla karşı karşıyayız”

İYİ Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Gökhan Şahin’in yeni durağı İYİ Parti Yazıhan İlçe Başkanlığı oldu. Şahin, İYİ Parti Yazıhan İlçe Başkanı Ali Topçu ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

2023 Seçimleri kapsamında ziyaretlerine devam eden İYİ Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Gökhan Şahin ziyaret kapsamında açıklamalarda bulundu. Şahin, “İYİ Parti iktidarlığında, Yazıhan’da yarım kalan veya tutulmayan sözlerin hep beraber takipçisi olacağız” dedi.

İYİ Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Gökhan Şahin, “Malatya’mıza hizmet noktasında daha iyi neler yapabiliriz ’in cevaplarını arıyoruz”Malatyalılarla sürekli olarak temas halinde olduklarını ve sorunlara hep birlikte çözüm aradıklarını dile getiren Şahin, “Bugünkü ziyaretlerimiz kapsamında değerli dostum ve abim olan Yazıhan İlçe Başkanımız ile bir araya geldik. Kendilerine bizleri ağırladıkları için şükranlarımı sunuyorum. Milletvekili aday adaylığımı açıkladığım günden itibaren teşkilat başkanlarımızı tek tek ziyaret ederek onlarda bilgi alışverişinde bulunuyorum. Malatya’mıza hizmet noktasında daha iyi neler yapabiliriz ’in cevaplarını arıyoruz. Vatandaşlarımızla sürekli temas halinde genel başkanımızın ne anlatmak istediğini onlara aktarmaya ve kendilerinin sorunları noktasından çözümler üretmeye devam ediyoruz ilerleyen günlerde de buna devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Şahin, “Mevcut ekonomik krizin çekilmez bir hale geldiği ve insanlarımızın iliklerine kadar işlediği vahim bir tabloyla karşı karşıyayız” dedi.

“20 yıllık AK Parti hükümetinde Yazıhan ilçe başkanlığımızın bünyesine baktığımızda yapılan hizmetler ve yapılmayan hizmetler noktasında değerli başkanımız Ali Topçu kendi bölgesine hâkim, sevilen, sayılan ve siyaseti aktif bir beyefendidir. Kendisiyle istişarelerimiz devam edecek ve İYİ Parti iktidarlığında, Yazıhan’da yarım kalan veya tutulmayan sözlerin hep beraber takipçisi olacağız. Her birimiz Genel Başkanımız Meral Akşener’i Başbakanlığa taşıyacak yolun birer neferleriyiz. Bu noktada hepimize çok önemli görevler düşmekte” diyerek sözlerine devam eden Şahin, “İl başkanımızın dün itibarı ile başlatmış olduğu, diğer aday adaylarımız ile beraber sahadayız. Milletimizin nabzını tutuyor ve Malatyalı esnaflarımızla buluşuyoruz. Gerek kamera önünde gerekse kamera arkasında görüyoruz ki artık mevcut ekonomik krizin çekilmez bir hale geldiği ve insanlarımızın iliklerine kadar işlediği vahim bir tabloyla karşı karşıyayız. İnşallah Malatyalı hemşerilerimizin değerli oylarıyla genel başkanımızın başbakanlığa taşıyacak ve sorunlarımıza hep beraber çözüm üreteceğiz. Sorunların çözülmesi noktasında başkanlarımız deneyimleri ve bilgileriyle bölgelerine hâkim, kadrolarımız yetkinlik bakımından oldukça etkililer. Dolayısıyla 2023 yılında yapılacak olan seçimler ekonomik, coğrafya ve iklim şartları anlamından oldukça zorlayıcı olacaktır ancak biz iyi ve cesurlar ailesi olarak Malatya’da Milletvekilleri çıkaracak ve sorunlarımıza hep birlikte çözüm üreteceğiz” dedi.

“İYİ Parti Kadroları Olarak Gökhan Beyi Canı Gönülden Destekliyoruz”

İYİ Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Gökhan Şahin’e hayırlı olsun temennisinde bulunan İYİ Parti Yazıhan İlçe Başkanı Ali Topçu 2023 Seçimlerinde İyi Parti Malatya’mızdan Vekil çıkaracağız şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL