Yaşam

Gökçen ile Furkan Adem çifti Muradına Erdi

Malatya’da semazenli düğününe siyasiler akın etti, Malatya’nın Başkanı Gürkan nikahı kıydı; Çalık şahit oldu. Malatya Ramada otelde akşam saat 19.30’da başlayan düğüne yoğun katılım oldu. Davetliler kapıda karşılanıp uğurlandı.Gökçe ve..

Gökçen ile Furkan Adem çifti  Muradına Erdi

Malatya’da semazenli düğününe siyasiler akın etti, Malatya’nın Başkanı Gürkan nikahı kıydı; Çalık şahit oldu.

Malatya Ramada otelde akşam saat 19.30’da başlayan düğüne yoğun katılım oldu. Davetliler kapıda karşılanıp uğurlandı.Gökçe ve Aydoğmuş ailelerinin evlatları Gökçen ile Furkan Adem’in düğünü semazen gösterisi ile başladı ve Kuran-ı Kerim okunması ile sürdü. Filistin’de yaşanan İsrail zulmü nedeniyle düğün de müzik yer almadı.

Gökçen ile Furkan Adem’in nikahını Malatya’nın Başkanı Selahattin Gürkan kıydı, AK Parti önceki Milletvekili gelinin teyzesi Öznur Çalık, Battalgazi belediye başkanı Osman Güder, Doğanyol Belediye Başkanı Hakan Bay, MHP önceki başkanı Mesut Samanlı, ESOB Başkanı Şevket Keskin, Büyükşehir Başkan Vekili Mehmet Çolak, Elazığ’da gelen Cumhuriyet Başsavcısı, gelinin dayısı iş insanı Fatih Bay ve siyasiler nikah şahitliği yaptı.

Çiftin Nikahını kıyan Malatya’nın Başkanı Selahattin Gürkan, evlenen genç çiftlere nasihatlarda bulunup “Evlilik uzun bir yolculuk. İyi günler var, kötü günler var. İyi günler paylaştıkça çoğalır ama kötü günlerde sabrettikçe elbet mutluluğa dönüşür. Hep mutlu olun.” dedi.

Flaş Haber ailesi olarak Gökçen ile Furkan Adem çiftine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL