Siyaset

Gelecek Partisinde Hareketli Günler

Mayıs ayında büyük ölçüde yapılacak olan 2/23 Genel seçimlerine Gelecek Partisinde hummalı bir çalışma yaşandığı gözleniyor. Gelecek Partisi il başkanı Dr.Ahmet Ercan Uçkan ve yönetim kurulu seçim çalışmaları için düğmeye..

Gelecek Partisinde Hareketli Günler

Mayıs ayında büyük ölçüde yapılacak olan 2/23 Genel seçimlerine Gelecek Partisinde hummalı bir çalışma yaşandığı gözleniyor. Gelecek Partisi il başkanı Dr.Ahmet Ercan Uçkan ve yönetim kurulu seçim çalışmaları için düğmeye basarken,. Özellikle başarılı çalışmaları ile kısa zamanda adından söz ettiren Gelecek Partisi il Kadın kolları Başkanı Burcu Sakarya, kadın kolları ile il başkanı Ahmet Ercan Başkanlığında toplantı yapıp, partiye üye olanların rozetleri takıldıktan sonra sahada nasıl bir çalışma yapacaklarının analizleri yapıldı.Gelecek parti İl Kadın Kolları başkanı Burcu Sakarya “biz kadın kolları olarak saha çalışmalarımızı gece ve gündüz sürdüreceğiz artık sahada Gelecek partisi var olacak “dedi

PARTİ ZİYARETLERİ

Gelecek Partisi İl Başkanı Dr.Ahmet Ercan Uçkan ve yönetim kurulu, il ve ilçe Kadın Kolları  CHP il Başkanlığına atanan Barış Yıldız ve Kongrede yeniden güven tazeleyen İYİ Parti il başkanı  Hakan Yılmaz ve ekibine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

UÇKAN SEÇİMLERDE SÜRPRİZ YAPACAĞIZ

Gelecek Partisi il Başkanı Dr.Ahmet Ercan Uçkan, Gelecek partisi olarak Mayıs ayında yapılacak seçime teşkilat olarak hazır olduklarını   ifade  ederek” Gelecek Partisi olarak biz bir büyük aileyiz. Arkadaşlarımız seçime kadar canla başla çalışacaklarına ve partimizin bayrağını yükseklere taşıyacaklarına inancımız sonsuz. Özellikle partimize güç katan Bayan kardeşlerimizin desteği bizim için çok önemli başarılar diliyorum dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL