Siyaset

Gelecek Partisi  İl Başkanlığınca STK Ziyaretleri 

Gelecek Parti İl Başkanı Ahmet Ercan Uçkan ve Yönetim Kurulu üyeleri STK Kuruluşları ziyarete ederek bilgi alış verişinde bulunuyor. Gelecek Partisi Tarafından Yapılan açıklamada şöyle belirtildi. Gelecek Partisi Malatya İl..

Gelecek Partisi  İl Başkanlığınca STK Ziyaretleri 

Gelecek Parti İl Başkanı Ahmet Ercan Uçkan ve Yönetim Kurulu üyeleri STK Kuruluşları ziyarete ederek bilgi alış verişinde bulunuyor.

Gelecek Partisi Tarafından Yapılan açıklamada şöyle belirtildi.

Gelecek Partisi Malatya İl Başkanlığı Olarak; İl Başkanımız Dr Ahmet Ercan Uçkan Öncülüğünde, Yürütme Kurulu Tam Kadro Çalışmalara Devam Ediyoruz. ”Müreffeh Türkiye” Sloganı İle Malatya’da Adım Atılmayan Mahalle,Sokak,Çalınmayan Tek Bir Kapı ,Kulak Verilmeyen STK Kalmayacak. Bu Doğrultuda Bu Hafta ,Ticaret Ve Sanayi Odası,Ticaret Borsası ve Esnaf Ve Sanatkarlar Odasına Ziyaretlerde Bulunduk. Yapılan Bu Ziyaretlerde ,Malatya’nın Sorunlarını Ele Aldık. Yükselen Maliyetlerin Ve Düşen Alım Gücünün Sanayi Ve Üretime Etkisine, Vatandaşa Yansımalarına Değindik. Esnafın İstek,Arzu Ve Taleplerine Kulak Verdik. Altın Değerimiz Kayısıyı Daha Yukarılara Taşıyabilmek İçin Üstleneceğimiz Roller Hakkında İstişarelerde Bulunduk.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL