Asayiş

Gaspçılar Yakalandı

Malatya’da gasp suçundan aranan 2 şahıs yakalandı. Malatya İl Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada; “ 21/06/2020 tarihinde meydana gelen otodan hırsızlık olayının FAİLİ MEÇHUL şüphelisi olan F. D. isimli şahıs..

Gaspçılar Yakalandı

Malatya’da gasp suçundan aranan 2 şahıs yakalandı.

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada;

“ 21/06/2020 tarihinde meydana gelen otodan hırsızlık olayının FAİLİ MEÇHUL şüphelisi olan F. D. isimli şahıs aynı gün yaşanan kovalama sonucu yakalanmış otoda yapılan aramada bahse konu olayda geçen hırsızlık malzemesi (750 TL değerinde 2 adet güneş gözlüğü), (1 adet oto teybi) ve (300 TL değerinde bir adet parfüm) ele geçirilmiştir. Gözaltına alınan şüpheli hakkında gerekli yasal işlemler yapılmıştır.

 19.06.2020 tarihinde A.T isimli şahsın (2) şahıs tarafından Pompalı tüfekle tehdit edilmek suretiyle gasp edilmesi olayı ile ilgili olarak Battalgazi İlçe Emniyet Müdürlüğümüze bağlı ekiplerce yapılan çalışmalarda;

Şüpheli şahısların kimlik ve adresleri tespit edilmiş adli makamlardan alınan arama kararına istinaden şüpheli şahısların ikametlerinde yapılan aramada suç aleti pompalı tüfek ve fişek yatağında 4 adet fişek ile Müştekiye ait cep telefonu ele geçirilmiştir.

Gözaltına alınan (2) şüpheli hakkında gerekli adli işlemler yapılmıştır.” denildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL