TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 221.052
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.294
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 51
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.093
Özel Haber

Flaş Haber’den Ömer Ekici’yi Ziyaret

Flaş Haber İmtiyaz Sahibi Remzi Hayta Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)  Merkez Yürütme Kurulu üyeliğine seçilen Ömer Ekici’ye Hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Uzun Yıllar MHP Malatya İl başkanlığını görevini başarıyla yapan..

Flaş Haber’den Ömer Ekici’yi Ziyaret

Flaş Haber İmtiyaz Sahibi Remzi Hayta Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)  Merkez Yürütme Kurulu üyeliğine seçilen Ömer Ekici’ye Hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Uzun Yıllar MHP Malatya İl başkanlığını görevini başarıyla yapan ve  MHP’nin Olağan Genel Kongresinde MYK üyesi seçilmeyi başaran Ömer Ekici’ye Flaş Haber İmtiyaz sahibi pandemi nedeniyle gecikmeli olarak Hayırlı uğurlu olsun ziyaretinde bulundu. Oldukça samimi ve güzel geçen ziyarette Flaş Haber İmtiyaz sahibi Remzi Hayta ziyaretle ilgili olarak “ Ömer Ekici Başkanımız yerelde uzun yıllar siyaset yapan ve bu süreçte basınla ve şehirle çok iyi diyaloglar kuran bir siyasetçi. Kendisinin MHP MYK üyeliğine seçilmiş olmasından dolayı büyük mutluluk duyduk bu görevi de layıkıyla yapacağından eminiz. MHP il başkanlığını başarılı bir şekilde yapan ve basın ile diyaloğu çok iyi olan bizlere her zaman yanında olan Değerli Başkanımız Ömer Ekici’nin yeniden MYK üyeliğine seçilmiş olmasından dolayı çok mutlu olduk bu görevi de layıkıyla yapacağından eminiz. Sayın Başkanımızın göstermiş olduğu güzel misafirperverliğinden dolayı da ayrıca çok teşekkür ediyorum “ dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL