Özel Haber

Flaş Haber’den Başhekim Deniz’e Hayırlı Olsun Ziyareti 

Geçtiğimiz günlerde Turgut Özal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği görevine atanan Doçent Doktor Serdar Deniz’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.  Flaş Haber İmtiyaz Sahibi Remzi Hayta, Turgut Özal Üniversitesi Eğitim..

Flaş Haber’den Başhekim Deniz’e Hayırlı Olsun Ziyareti 

Geçtiğimiz günlerde Turgut Özal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği görevine atanan Doçent Doktor Serdar Deniz’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. 

Flaş Haber İmtiyaz Sahibi Remzi Hayta, Turgut Özal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği görevine atanan Doçent Doktor Serdar Deniz’i makamında ziyaret etti. Yeni görevinin hayırlı olmasını temenni eden Hayta, ”Malatya özelinde pandeminin zirvesini yaşadığımız şu süreçte üstlenmiş olduğunuz sorumluluğun farkındayız. Bu zorlu ve stresli görevinizde başarılar dileriz” dedi. 

Başhekim Doç. Dr. Serdar Deniz ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ”Nazik ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum. Sizin de belirttiğiniz gibi salgın yüksek seyirde devam ediyor. Bu süreçte arkadaşlarımızla birlikte hastanemizin eksikliklerini tespit etmeye gayret gösteriyoruz ancak salgın bizim hızımızı yavaşlatmıyor.  Tüm  Ekip olarak hizmetin en güzelini vermek için herkes üzerine düşen sorumluğu yerine getirmeye gayret sarf ediyor. Benim son olarak söylemek istediğim.Duyarlı Malatya halkından   herkesi aşı olmaya davet ediyorum” ifadelerini kullandı. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL