TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 261.198
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 22.161
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 60
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.463
Özel Haber

Ferhan Metin’in İlk Kitabı Çıktı

Uzun yıllar radyo programcılığı yapan Yazar Ferhan Metin,”Şafak Kokusu &Suna” isimli ilk romanıyla kitapseverlerle buluştu. Bir kokunun hayatınızda neleri değiştirebileceği, hiçbir duygunuzun aslında kaybolmadığını anlatan kitap, sadece bir an diyor..

Ferhan Metin’in İlk Kitabı Çıktı

Uzun yıllar radyo programcılığı yapan Yazar Ferhan Metin,”Şafak Kokusu &Suna” isimli ilk romanıyla kitapseverlerle buluştu.

Bir kokunun hayatınızda neleri değiştirebileceği, hiçbir duygunuzun aslında kaybolmadığını anlatan kitap, sadece bir an diyor sadece bir an. Bir an duyumsadığınız kokunun kalbinize sızması ile bütün planlarınız değişebilir mi? Sizin dışınızdaki hayatlara pencere açabilir mi? Peki ya kokuyla öğrenebilir mi insan? Bütün soruların cevaplarını ,”Şafak Kokusu &Suna”   romanının sayfaları içerisinde yanıtlıyor yazar. Uzun yılar Polis Radyosunda program projeleri üretip sunan Ferhan Metin, doğa ve içindeki canlıların yaşamlarını savunur.Yazar UCİM üyesi olarak, çocuk istismarının karşısındadır.

Not:Beş Yıl önce İstanbul Çamlıca tepesinde bulunan İstanbul Polis Radyosunda  tanıştığım Radyo programcısı Ferhan Metin hanıma, yeni kitabının yayınlanması  nedeniyle başarılar dilerim.Yayın hayatına sürdüğü “Şafak kokusu&Suna”kitabının güzel satışlar olmasını temenni ederim başarılar.REMZİ HAYTA

YORUMLAR (1)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL