Özel Haber

Fark Etmeden COVİD-19 Geçirmiş Olabilir Misiniz?

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını sürecinde hepimizin aklına, ben bu virüsü herhangi bir belirti göstermeden acaba atlatmış olabilir miyim sorusu gelmiyor değil. Bunu öğrenmenin tek yolu ise antikor..

Fark Etmeden COVİD-19 Geçirmiş Olabilir Misiniz?

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını sürecinde hepimizin aklına, ben bu virüsü herhangi bir belirti göstermeden acaba atlatmış olabilir miyim sorusu gelmiyor değil. Bunu öğrenmenin tek yolu ise antikor testi yaptırmaktan geçiyor.

Sağlık Bakanlığı Covid-19 Bilim Kurulu üyeleri dahil işin uzmanları bu virüse yakalandığı halde güçlü bağışıklık sistemler sayesinde en ufak hastalık belirtisi dahi göstermeden iyileşen çok sayıda insanın olduğunu ifade ediyor. Bu açıklamalarda haliyle hepimizin aklına acaba ben bu virüse yakalanmış olabilir miyim sorusunu getiriyor. Bunu öğrenebilmenin tek yolu ise antikor testi yaptırmaktan geçiyor.  Yapılan testin ardından kanınızda Covid-19 virüsüne karşı geliştirilen antikorlar tespit edilirse sizler hastalığa yakalanmışsınız ancak güçlü bağışıklık sisteminiz sayesinde hastalığı atlatmışsınız demektir.

Özel Divan Hastanesi, bu sorunun yanıtını arayan vatandaşlara Covid-19 Antikor testini uygulamaya başladı. Sizler de Özel Divan Hastanesine müracaat ederek, Covid-19 virüsü ile tanışıp tanışmadığınızı kısa sürede öğrenebilirsiniz.

MALATYA FLAŞ HABER-ÖZEL

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL