Özel Haber

 ESKKK Başkanı Evren’den Emniyet Müdürü Urhal’a Ahilik Kalemi

Malatya Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Evren ilimizde 5.5 yıl görev yapan şuan Samsun il Emniyet Müdürlüğü görevinde bulunan Dr.Ömer Urhal’a Ahilik kalemini hediye etti. Samsun’a..

 ESKKK Başkanı Evren’den Emniyet Müdürü Urhal’a Ahilik Kalemi

Malatya Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Evren ilimizde 5.5 yıl görev yapan şuan Samsun il Emniyet Müdürlüğü görevinde bulunan Dr.Ömer Urhal’a Ahilik kalemini hediye etti.

Samsun’a geziye giden Flaş Haber İmtiyaz Sahibi Remzi Hayta, ESKKK Başkanı Ali Evren’in Ahilik Kalemini ve Malatya’mızın yöresel kayısı ürününü Başkan Ali Evren adına Samsun il Emniyet Müdürü Dr.Ömer Urhal’a takdim etti ve Başkan Evren’in selamlarını iletti.

Başkan Ali Evren’in anlamlı ve güzel hediyesi için çok teşekkür eden Samsun il Emniyet Müdürü Dr.Ömer Urhal “ Değerli başkanımızın bu güzel hediyesini almaktan büyük mutluluk duydum. Malatya’da çok güzel dostluklar bırakmışız .Bende Malatya’nın fahri hemşehrisi olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Sizin vasıtanızla Tüm Malatyalılara ve Başkan Sayın Ali Evren’e selamlarımı ve saygılarımı gönderiyorum “ dedi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL