Özel Haber

Eski Başkan Selçuk:”Gündüzbey’i Betona Teslim Ettirmeyeceğiz”

Büyükşehir olmadan önce Gündüzbey Mahallesinin son Belediye Başkanlığını yapan Hüseyin Selçuk, Malatya’nın Saklı Cennetini betona teslim etmeyeceğiz dedi. Flaş Haber’e açıklamalarda bulunan Gündüzbey Mahallesinin sevilen simalarından Eski Belediye Başkanı Hüseyin..

Eski Başkan Selçuk:”Gündüzbey’i Betona Teslim Ettirmeyeceğiz”

Büyükşehir olmadan önce Gündüzbey Mahallesinin son Belediye Başkanlığını yapan Hüseyin Selçuk, Malatya’nın Saklı Cennetini betona teslim etmeyeceğiz dedi.

Flaş Haber’e açıklamalarda bulunan Gündüzbey Mahallesinin sevilen simalarından Eski Belediye Başkanı Hüseyin Selçuk,”Bugün herhangi resmi bir görevim yok ancak ben Gündüzbey’e, doğaya, yeşile aşık bir insanım. Belediye Başkanı olduğum dönemde de inşaat rantına asla müsamaha göstermedim, bugün de bu Saklı Cennetin tahrip etmek isteyenlere asla izin vermeyeceğim. Burası yeşilin her tonunu barındıran,su sesleri içerisinde adeta Saklı bir Cennet. Burası Malatyalıların temiz hava deposu, streslerini atabildikleri ender mekanlardan birisi. Bu saklı Cennete sahip çıkmak her Malatyalının da görevi esasında.  Ben yaşadım sürece bu doğaya kimse el süremeyecek, bu alanların bakirliği korunacak, bu konuda herkesin desteğini de bekliyorum” dedi.

Flaş Haber olarak bizler bu haklı mücadelesinde Başkan Hüseyin Selçuk’un sonuna kadar yanında olduğumuzu bildirmek istiyoruz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL